سفارش تبلیغ
صبا

نبض شاه تور
شاه تور،شاهتور، نبض شاه تور، جامعه، اسلام،قدر، فوتبال،شرق اصفهان، عکس،ورزش،آرایش،آشپزی،دختر،پسر،عشق،عاشقی،دخترونه،پسرونه،خنده ،جک،سلامتی،روانشناسی،جعفری،فرهاد، آپلودعکس،فتوا،آخوند،عرفان،اسلام،شیطان، جن،همسرداری،مسائل جنسی،سکس مفید،چیستان،زندگی نامه ی ائمه،قرن،ادبیات،سینما،هنرپیشه،اخبار،ترفند،اعتیاد،مطالب جالب،خاطرات،مقام رهبری،شهیدان شاه تورنوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»

عروسی احمدی نژاد کجا برگزار شد؟

‌بله در عباسی در انتها خیابان نواب قرار داشت که البته امروز شکل آن کاملا تغییر کرده است، مگر می شود که انسان بهترین روز زندگیش را از یاد ببرد.
حاشیه های خواندنی از جلسه هیات دولت

نشست هیات دولت امروز بعد از انتخابات پرشور و به یادماندنی ملت ایران که مشارکت ?? درصدی را به دنبال داشت،‌صبح امروز به ریاست دکتر محمود احمدی ن‍ژاد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، نشست امروز هیات وزرا حاشیه هایی را به دنبال داشت که در نوع خود جالب و شنیدنی است.

** امروز یکی از خبرنگاران واحد مرکزی خبر از هر کدام از وزرا که از نشست هیات دولت خارج می شدند، یک سوال می پرسید که تا حدود زیادی برای وزرا این سوال غیر منتظره و غیر تخصصی بود.

سوال این بود آقای وزیر نتیجه فوتبال امروز ایران و کره جنوبی را چگونه پیش بینی می کنید؟ حتی این سوال از رییس جمهوری هم پرسیده شد.

**وزرا هم با یک مکث نسبتا طولانی اعلام می کردند که پیش بینی فوتبال کار سختی است اما همه آنها برای موفقیت تیم ملی آرزوی موفقیت کردند.

** وزیر مسکن و شهرسازی که ازجلسه هیات دولت خارج شد، خبرنگاران او را دوره کردند تا سوالات خود را بپرسند، اما آقای سعیدی کیا با بیان اینکه درجایی دیگر جلسه دارم و زمانی برای مصاحبه نیست، ساختمان هیات دولت را ترک کرد.

**مسولان رسانه ای و روابط عمومی ریاست جمهوری به خبرنگاران و عکاسان اعلام کردند که مصاحبه تمام شده و همه وزرا بیرون آمدند ، خبرنگاران هم در حال ترک ساختمان هیات دولت بودند که دکتر احمدی نژاد به همراه دکتر الهام از ساختمان هیات دولت بیرون آمدند و خبرنگاران هم بی درنگ خود را به رییس جمهوری رساندند.

** انتخابات اوج فعالیت خبرنگاران بود
رییس جمهوری از همه خبرنگاران تشکر کردو گفت :‌ انتخابات و روزهای گذشته اوج فعالیت شماها بوده و برای همه شما آرزوی موفقیت می کنم.

** در دولت آینده حجم کارها گسترده تر خواهد بود
احمدی ن‍ژاد در جمع خبرنگاران گفت :‌البته باید بدانید که در دولت دهم کارها وسیع تر و گسترده تر خواهد بود و به طبع فعالیت های شماها هم گسترده می شود.

خبرنگاری از رییس جمهوری در خصوص استقبال بی نظیر مردم اهواز از رییس جمهوری در زمان تبلیغات انتخاباتی سوال کرد که رییس جمهوری هم در پاسخ با تایید این مطلب گفت : شما خبرنگاران ملاحظه کردید که در آن هوای گرم و فشردگی جمعیت حتی نفس کشیدن هم سخت شده بود.

** خبرنگار دیگری از رییس جمهوری در خصوص نتیجه مسابقه فوتبال امروز ایران وکره سوال کرد .
احمدی نژاد در پاسخ گفت : تحلیل ها و پیش بینی های ما باید در خصوص مسایل سیاسی و دیپلماسی باشد، اما همه ما برای پیروزی بچه هایمان دعا می کنیم.

** یکی از کارمندان ریاست جمهوری که اتفاقا همسرش خبرنگار است امروز هم در جمع خبرنگاران حضور داشت،‌ به اتفاق همسرش پیش دکتر احمدی ن‍ژاد رفتند و ضمن معرفی خود برای دقایقی با رییس جمهوری صحبت کردند.
عکاسان خبری هم از این فرصت استفاده کردند و از این صحنه ها عکس گرفتند، یکی از عکاسان گفت آقای رییس جمهور امروز سالروز ازدواج این دو نفر است.

رییس جمهوری هم سالروز ازدواجشان را به آنها تبریک گفت.

** یکی از خبرنگاران از آقای احمدی ن‍ژاد سوال کرد ، آقای رییس جمهور آیا شما تاریخ اذواج خود را به یاد دارید؟
احمدی نژاد بی درنگ گفت : بله و تاریخی را اعلام کرد که برای همه خبرنگاران،‌عکاسان و همراهان رییس جمهوری جالب و شنیدنی بود،روز جمعه ?? خردادماه سال ???? وقتی این تاریخ را گفت :‌همه یک صدا به یاد روز جمعه تاریخ ?? خردادماه ???? یعنی جمعه گذشته افتادند که ملت ایران در یک حماسه تاریخی و ماندگار و با مشارکت ?? درصدی خود برای بار دوم با بیش از ?? میلیون رای به ریاست جمهوری دکتر احمدی ن‍ژاد، مهر تایید گذاشتند.

خبرنگار دیگری از رییس جمهوری پرسید،‌آیا به یاد دارید که مراسم ازدواج شما کجا برگزار شد؟

رییس جمهوری هم پاسخ داد:‌بله در عباسی در انتها خیابان نواب قرار داشت که البته امروز شکل آن کاملا تغییر کرده است، مگر می شود که انسان بهترین روز زندگیش را از یاد ببرد.

در پایان برخی از خبرنگاران و عکاسان با رییس جمهوری عکس یادگاری گرفتند.
منبع : ایرنا
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»

www.Patogh98.Com | سایت سرگرمی و تفریحی پاتوق 98

www.Patogh98.Com | سایت سرگرمی و تفریحی پاتوق 98
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»

فروخته شدن کاپشن احمدی نژاد به قیمت 54 میلیون تومان !!

خریدار کاپشن رییس جمهور گفت: شخص دکتر محمود احمدی نژاد در همه دنیا و به خصوص در میان عرب ها و مسلمانان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است…

مهدی ابراهیمی زاده متولد شهر بن در آلمان در مراسم تحویل خودروی رییس جمهور خطاب به برنده مزایده اظهار داشت: من به عنوان یکی از دوستداران و علاقه مندان به رییس جمهور ایران خریدار خودروی شخصی وی بودم. خریدار کاپشن رییس جمهور ادامه داد: شخص دکتر محمود احمدی نژاد در همه دنیا و به خصوص در میان عرب ها و مسلمانان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی همچنین اظهار داشت: پیشنهاد ???هزار یورویی بالغ بر ??? میلیون تومان از طرف من برای خرید خودروی رییس جمهور بوده است.

ابراهیمی زاده همچنین گفت: در اختیار داشتن کاپشن رییس جمهور من را برآن داشت تا با پرداخت ??میلیون تومان آن را به دست بیاورم.
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»

 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/1/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : سونامی محمد