سفارش تبلیغ
صبا

نبض شاه تور
شاه تور،شاهتور، نبض شاه تور، جامعه، اسلام،قدر، فوتبال،شرق اصفهان، عکس،ورزش،آرایش،آشپزی،دختر،پسر،عشق،عاشقی،دخترونه،پسرونه،خنده ،جک،سلامتی،روانشناسی،جعفری،فرهاد، آپلودعکس،فتوا،آخوند،عرفان،اسلام،شیطان، جن،همسرداری،مسائل جنسی،سکس مفید،چیستان،زندگی نامه ی ائمه،قرن،ادبیات،سینما،هنرپیشه،اخبار،ترفند،اعتیاد،مطالب جالب،خاطرات،مقام رهبری،شهیدان شاه تور

هرچند علیرضا نیکبخت‌واحدی جزو مشهورترین و پرطرفدارترین چهره‌های فوتبال‌فارسی محسوب می‌شود ولی مشکلات و مسایل حاشیه‌ای در اطراف علی نیکی آنقدر زیاد بوده که خود او بارها در مورد این موضوع صحبت و به آن اعتراف می‌کند:«نمی‌دونم چرا…اما حتی به بند کفش من هم گیر می‌دن!»
همین چند وقت پیش بود که چهره علی نیکی و چند بازیگر مطرح سینما و تلویزیون از برنامه شوک شبکه 3 پخش شد و مردم دیدند که چطور ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران و تعدادی از هنرمندان مطرح کشورمان فریب جوانی را خورده‌اند که به دروغ خود را از بستگان یکی از مقامات نیروی انتظامی معرفی کرده است. هنوز تاوان ضرر و زیان آن اتفاق رفع و رجوع نشده بود که بنز CLS مشکی‌قهوه‌ای و مورد علاقه آقای ستاره را هم دزد برد تا به پای لنگ او یک سنگ دیگر هم بخورد. شرح این ماجرا دزدی را می‌توان برای مجموعه‌های تلویزیونی استفاده کرد. اگر می‌خواهید با روش کار آنها آشنا شوید این گزارش را بخوانید؛

بنز نیکی را از پارکینگ برج بردند

شروع ماجرا از آنجا بود که مهرداد(یکی از دوستان نزدیک علیرضا) سوییچ اتومبیل علیرضا را از او گرفت تا وسایلی را که در بنز علیرضا جا گذاشته بود، بردارد. مهرداد که به خوبی از سوی نگهبان منزل علیرضا شناخته شده است، وسایلش را از داخل ماشین برمی‌دارد و سوییچ را به نگهبان پارکینگ برج می‌دهد تا با توجه به اینکه او به خانه‌اش می‌رود، علیرضا در صورت نیاز به ماشین دچار دردسر نشود.

هنوز چند دقیقه‌ای از دور شدن مهرداد از یکی از برج‌های معروف الهیه نگذشته بود که سر و کله سارق داستان ما پیدا شد و به سوی پارکینگ و نگهبان برج رفت.

آزارای زرشکی به جای CLS

جناب دزد که گویا از مدت‌ها پیش نقشه‌هایش را برای ربودن اتومبیل شیک و گران‌قیمت نیکبخت مرور کرده بود با یک اتومبیل آزارای زرشکی‌رنگ وارد پارکینگ شد و مقابل درب نگهبانی ایستاد. از ماحصل صحبت‌های جناب دزد و نگهبان برج چیز زیادی دستگیرمان نشد ولی گویا به قول علیرضا آقای سارق آنقدر خوب مخ نگهبان را زده و آنقدر از وجود سوییچ در نزد نگهبان مطمئن بوده که بالاخره سوییچ لیزری بنز قهوه‌ای را می‌‌گیرد. او آزارا را جلوی نگهبان پارک می‌کند و به این بهانه که دوست علیرضاست و می‌خواهد ماشین او را جابه‌جا کند سوییچ را از نگهبان می‌گیرد.
آقای سارق به سراغ بنز علیرضا می‌رود، در کمال خونسردی درب ماشین را باز می‌کند و با یک نیش گاز پارکینگ را ترک می‌کند.

یک بدبختی دیگر برای آقای نیکبخت ، بنزCLS نیکی رابردند

نگهبان برج که از شدت تعجب شوکه شده بود، سریعا به سراغ ماشین سارق می‌رود و متوجه می‌شود که جناب دزد اتومبیل آزارا را به عنوان طعمه در مقابل چشمان او پارک کرده است! آقا دزده فقط در عرض چند لحظه یک آزارای زرشکی دزدی را با یک بنز CLS با کلاس قهوه‌ای‌رنگ عوض می‌کند و در عرض چند لحظه نیز از محوطه برج و منطقه الهیه دور می‌شود. معامله پرسودی است اینطور نیست؟

نیکی در کلانتری دربند

نگهبان برج که به شدت شوکه و متعجب شده بود خیلی سریع نیکبخت را در جریان این موضوع قرار می‌دهد و علیرضا که به شدت از تمرینات پرفشار آن روز خسته بود، خیلی سریع به کلانتری میدان دربند رفت و ماجرا را برای ماموران کلانتری دربند و افسر تجسس توضیح داد:«واقعا شوکه شدم… نمی‌دانستم که باید چه بگویم و چطور توضیح بدهم. نه دزدی دیده بودم و نه از چیزی خبر داشتم. فقط فهمیدم که بعد از استعلام شماره آزارای زرشکی که اعلام شد که این ماشین هم دزدی بوده.»

رفت و آمدهای نیکبخت در کلانتری میدان دربند ادامه داشت و بالاخره مراحل شکایت و پیگیری ماشین‌دزدی آغاز شد. نیکبخت حسابی از شانس بدش گله‌مند است: «واقعا نمی‌دانم که چرا این همه بدشانسی می‌آورم و چرا این اتفاق برای من می‌افتد. البته جا دارد که با توجه به پیگیری‌ها و تلاش‌های ماموران زحمتکش کلانتری دربند از آنها تشکر کنم و امیدوارم که با محبت این دوستان هرچه زودتر ماشینم پیدا شود.»

چهره‌نگاری‌ها انجام شد

پس از تکمیل شدن مدارک و مراحل شکایت نیکبخت در کلانتری دربند، شماره 10 سابق سرخ‌ها برای پیگیری پرونده دزدی ماشینش راهی اداره آگاهی شاپور شد. آن‌طور که در این مورد شنیدیم، نیکی در روزهای اخیر به همراه نگهبان برج محل زندگی‌اش سری به قسمت چهره‌نگاری زده تا مشخصات چهره جناب دزد هم برای ماموران نیروی انتظامی مشخص شود. ماموران نیروی انتظامی به نیکی قول داده‌اند اتومبیل و دزدش را هرچه زودتر پیدا کنند.

نیکی: برای تیم ملی تمرین می‌کنم

ستاره سابق استقلال، پرسپولیس و تیم ملی برخلاف روحیه خرابی که به خاطر کلاهبرداری‌ها و دزدی‌های اخیر گریبانگیرش شده، از لحاظ شرایط بدنی در وضعیت خیلی خوبی به‌سر می‌برد. هر چند نیکی حال و حوصله صحبت کردن ندارد، ولی وقتی در مورد شرایط خوب بدنی‌اش صحبت می‌شود، انرژی می‌گیرد و حرف می‌زند: «زیر نظر یک مربی کاربلد به صورت اختصاصی تمرین می‌کنم. خدا را شکر مربی بدنسازم از من رضایت دارد و جدا از شرایط بدنی، از لحاظ شرایط چابکی و سرعتی هم به وضعیت بهتری رسیده‌ام. اگر همین مسیر را ادامه دهم، با بهترین شرایط در تمرینات تیم آینده‌ام شرکت می‌کنم. البته این اتفاقات اخیر خیلی حالم را گرفت. خیلی ضربه خوردم، ولی همه حواسم به آینده ورزشی‌ام است.»

نیکی که پخته‌تر و پرروحیه‌تر از قبل صحبت می‌کند، از اتفاقاتی که برایش افتاده به شدت پشیمان به نظر می‌رسد: «یک اشتباهی بود که تمام شد. ممکن است همه ما اشتباه کنیم و این قسمت و تقدیر من بود که دچار چنین مساله‌ای شوم و به این راحتی بهترین روزهای فوتبالی‌ام را از دست بدهم. خدا را شکر حالا دیگر مشکلی نیست و منم مجوز بازی دارم. می‌خواهم بهترین تصمیم را بگیرم و بهترین انتخاب را داشته باشم. من الان در بهترین شرایط هستم. هم فرم بدنی خوبی دارم و هم تجربه لازم. تصمیم بزرگ نیکی برای ادامه دوران بازیگری‌اش شنیدنی و قابل توجه است. نیکی به دنبال راهی است تا «پایان خوش ترانه» را رقم بزند: «می‌خواهم خودم را احیا کنم. اول به لطف و محبت خدا امیدوارم و بعد هم دوستان خوبی که پشت من هستند. من از 19 سالگی بازیکن تیم ملی این مملکت بوده‌ام. حالا هم سن و سال زیادی ندارم. من با 30، 31 سال سن در بهترین شرایط هستم. باید در این سال‌های پایانی خوش بدرخشم و پایان خوبی را برای داستان نیکبخت رقم بزنم. این بزرگترین آرزوی من است. این تصمیم آنقدر برایم مهم است و آنقدر ارزش دارد که به این اتفاقات اخیر (کلاهبرداری و دزدی) توجهی نمی‌کنم. من آدم پولداری نیستم و همه دوستان نزدیک من این را می‌دانند. حالا هم دنبال پول نیستم و فقط دوست دارم از تمام کسانی که در این مدت نسبت به من لطف داشته‌اند، به نحوی قدردانی کنم… بی‌خیال مال دنیا… ماشین من پیدا می‌شود. هم برای ماشین نذر کرده‌ام و هم برای فوتبالم… برای من احیا شدن و نیکبخت شدن از هر چیزی مهمتر است… بعضی چیزها را خیلی راحت از دست دادم و حالا تلاش می‌کنم تا دوباره آنها را به دست آورم… من به هدفم می‌رسم. شک نکنید… این را بدانید که من برای تیم ملی تمرین می‌کنم.»

روزنامه گل
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

باید روی واژه خلاق در اینجا تأکید کنم. ما خیلی از افرادی را که در این لیست معرفی شده‌اند نمی‌شناسیم ولی کار آنها در دنیای فناوری و زندگی عادی مردم، تأثیرگذار بوده‌اند.

مثلا ما «واداح خانفار» شبکه الجزیره را که نقشی مهمی در پوشش خبری تظاهرات مردم مصر علیه دیکتاتوری مبارک نداشت نمی‌شناسیم، یا نمی‌دانیم مغز متفکر iOS، «اسکات فورستال» بوده است، یا اصلا به نام «الکس کیپمن»، که نقش اساسی در ساخته شدن کینکت مایکروسافت داشت، برنخورده‌ایم.

فهرست جالب فست کمپانی، چنین افرادی خلاقی را به معرفی می‌کند، این فهرست به ما می‌گوید که اینستاگرام یا اپ فلیپ‌بورد با تلاش چه کسانی در اختیار ما قرار داده شده است و شما را با «میکائیل هد»، رئیس شرکت Rovio که با بازی پرندگان خشمگین، ساعت‌ها همگی ما را سرگرم کرده است، آشنا می‌کند.

در این فهرست چشمم به نام «شهرزاد رفعتی» برخورد، فست کپمانی در مورد او توضیح داده است که:

شهرزاد رفعتی در سال 2000 برای تحصیل در علوم کامپیوتری از تهران به ونکوور رفت و در آنجا شرکتی به نام BroadbandTV را تأسیس نمود، شرکتی که به دوره هراس شرکت‌های بزرگی مانند برادران وارنر، سونی، EA و یا NBA از اینترنت خاتمه داد. همه آنها از اینترنت به خاطر نقض کپی‌رایت می‌ترسیدند. اما فناوری‌ای که شرکت BroadbandTV فراهم آورده است، محتوای مشمول کپی‌رایت را نه‌تها در یوتیوب بلکه در هر فضای دیگری که امکان آپلود ویدئو در ان باشد، تشخیص می‌دهد. بر این اساس، برای مثال در عرض دو سال گذشته، هزاران ویدئو از مسابقات ورزشی که قانونا تحت مالکیت NBA یا اتحادیه بسکتبال آمریکا بودند، و بدون اجازه آپلود شده بودند، تشخیص داده شدند.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

به گزارش سرویس بین الملل برنا به نقل از پایگاه خبری نیویورک دیلی نیوز، رگی براون در این مراسم مانند اوباما لباس پوشید و با انجام حرکاتی، اعمال و رفتار باراک اوباما را تقلید کرد.

در پایان این مراسم که در نیواورلئان برگزار شد، براون همانند رییس جمهور که پس از پایان سخنرانی بدرقه می شود، توسط برخی افراد حاضر در آنجا بدرقه شد.

گفتنی است در این مراسم نامزدهای جمهوری خواهان از جمله میت رومنی، نیوت گینگریچ، میشل باخمان و تیم پاولنتی حضور داشتند.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; }نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

ویلکو ون کلیف با داشتن 2 متر و 13 سانت قد و همسرش کیشا با یک متر و 98 سانتیمتر بلند ترین زوج جهان محسوب می شوند.

ویلکو اصلا هلندی بوده و بلوند است، در حالی که کیشا سیاه پوست است.آنها دو بچه دارند: لوکاس 4 ساله که مانند 7 ساله ها می ماند و اوای 2 ساله که مانند سه ساله ها قد کشیده است.

قبلا تصور می شد این زوج بلند قدترین زوج اهل ساسکس انگلیس هستند اما اینک با ثبت نامشان در گینس بعنوان بلند قد ترین زوج جهان شناخته می شوند. البته آنها رقبای سرسختی هم دارند. مانند زوج هندی بنام شاراد و سانجوت کولکارنی که ادعا کرده اند به ترتیب 2 متر و 19 سانتیمتر و 1 متر و 95 سانتیمتر قد دارند.

اما گینس با آگهی اینترنتی از همگان خواست تا اگر زوج قد بلندی را می شناسند، معرفی نمایند که رسما ویلکو و کیشا بلندقد ترین شناخته شدند. آندو جمیعا 4 متر و 11 سانت قد دارند که از همه بیشتر است.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

چین درچهل و نهمین نمایشگاه بین المللی هوا- فضای فرانسه از اولین هواپیمای مسافربری در دست ساخت و تکمیل خود پرده برداری کرد.
چین برای اولین بار در نمایشگاه هوا – فضای بین المللی بورژه در شمال پاریس شرکت کرده است.
این نمایشگاه تا روز یکشنبه آینده برای بازدید عموم دایرخواهد بود.
کوماک

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; }

ماکت هواپیمای مسافربری دردست ساخت چین که ‘ کوماک 919 -C ‘ نام دارد ، برای اولین بار و همزمان با برگزاری نمایشگاه بورژه درمعرض دید عموم قرار گرفته است.
قرار است ، این هواپیمای مسافربری چینی که از ظرفیت حمل 200 مسافر برخوردار است از سال 2016 میلادی به صورت رقیبی جدی برای محصولات ایرباس آ- 320 نئو’ و بوئینگ 737- ب ، به بازارهای جهانی عرضه شود.
کوماک

شرکت هواپیمایی ‘ رایان ایر’ هلند از هم اکنون اعلام کرده است که قصد دارد شماری از این هواپیمای چینی را برای بکارگیری درناوگان حمل ونقل هوایی خود خریداری کند.

نمایشگاه بورژه پاریس که هر دوسال یکبار دایر می شود یکی از نمایشگاههای هوا- فضای مهم جهان به حساب می آید.
ائیل اولری رییس شرکت هواپیمای رایان ایر با اشاره به هواپیمای دردست ساخت چینی افزود: از وجود رقیب و جایگزینی جدی برای محصولات ایرباس و بوئینگ بسیارخوشحال است .

وی افزود: ما به شدت علاقمند هستیم تا این شرکت توسعه پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: این شرکت درنظر دارد همزمان با سه شرکت چینی ، ایرباس و بوئینگ مذاکراتی را برای خرید 200 فروند هواپیمای مورد نیاز آغاز کند.

اولری خاطر نشان کرد: درنظر دارد تا ناوگان هوایی این شرکت را تا سال2013 میلادی به تعداد 300 فروند هواپیما افزایش دهد.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

ایسنا: «هالی منگولد» 21 ساله دراین‌باره به رسانه‌های رسمی آمریکا یادآور شد: من با قد یک‌متر و 76 سانتی‌متری خود و وزن 146 کیلوگرم موفق شدم در باشگاه وزنه‌برداری ایالت «اوهایو» سری میان سرها پیدا کنم. قرار است با آماده کردن بدنم و تمرینات روزانه در المپیک سال آینده که در انگلستان برگزار می‌شود، شرکت کرده و مدال طلا را بدست بیاورم.

به گزارش ایسنا، این دختر جوان در ادامه به شبکه خبری فاکس‌نیوز خاطرنشان کرد: اولین روزی که قصد داشتم به باشگاه وزنه‌برداری ایالت اوهایو بروم همه مرا مورد تمسخر قرار دادند. مربیان از من خواستند پیش از آن که بیشتر از این باعث خنده دیگران نشده‌ام خودم بروم، اما من موفق شدم با دو بار تمرین در روز و30 ساعت تمرین در طول هفته خودم را به مربیان نشان دهم. از این موضوع هم کاملا اطمینان دارم که می‌توانم مدال طلای المپیک سال 2012 انگلستان را بدست بیاورم.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

پگاه آهنگرانی بازیگرجوان سینمای ایران بازداشت شده است. این بازیگر سینما سه روز است که در بازداشت به سر می?برد .

به گزارش خبرآنلاین، بنا بر اخبار رسیده در این مدت پگاه آهنگرانی با خانواده خود تماسی نگرفته و از محل نگهداری او اطلاعی در دست نیست.

هنوز در مورد اتهامات احتمالی این بازیگر خبری منتشرنشده است.پگاه آهنگرانی بازیگر و فرزند منیژه حکمت از کارگردانان ایرانی و جمشید آهنگرانی کارگردان فیلم های «جوانمرد» و «شبیخون» است.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

دیوید بکام از راز نامگذاری دخترش (Harper Seven) پرده برداشت.
بکام که بتازگی اولین عکس دختر نوزادش را بر روی صفحه توییتر خود قرار داده، دو دلیل را برای انتخاب نام Harper Seven عنوان کرد.
برپایه گزارش “هرالد سان”، دیوید بکام بر روی صفحه توییتر خود نوشت: ما برای انتخاب این نام دو دلیل داشتیم. اول اینکه هارپر یک نام قدیمی انگلیسی است و من و ویکتوریا از مدت زمان دور به این نام علاقمند بودیم. ضمن اینکه “کشتن مرغ مقلد” داستان مورد علاقه ویکتوریاست که “هارپر لی” نویسنده آن بوده است.
وی که در تیم ملی انگلستان با شماره هفت به میدان می رفت در خصوص نام seven گفت: من آدم بسیار خوش اقبالی بوده‌ام که در تیم ملی انگلستان و تیم منچستریونایتد پیراهن شماره هفت را پوشیده‌ام اما علت اصلی انتخاب نام دخترم این نیست. هفت نمادی است از کمال روحانی. رنگین کمان متشکل از هفت رنگ است و در بسیاری از فرهنگ‌های دنیا، هفت عدد شانس محسوب می شود. این است دلیل اصلی ما برای انتخاب این نام.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

یکی از آثار شگفت‌انگیز موجود در موزه برادران امیدوار واقع در مجموعه سعدآباد، سر واقعی یک انسان است.

به گزارش پارسینه، مسوول موزه برادران امیدوار با اشاره به این اثر شگفت‌انگیز، گفت: این سر کوچک شده انسان توسط قبیله جیبارو که یکی از وحشی‏ترین قبیله‏های آمازون در اکوادور آمریکای جنوبی است در جنگ‏های قبیله‏ای،شکار و با روش‏های خاص کوچک می‏شود. این قبیله بعد از حمله به قبیله‏های دیگر و پیروز شدن? زنان آن قبیله را به اسارت گرفته و مردان باقی مانده را با خود به قبیله می‏بردند ابتدا جشنی برگزار کرده و آتشی عظیم درست می‏کردند و بعد با خوردن مخمرها شروع به بردیدن سرها می‏کردند.

او با تشریح ماجرای شکار سر انسان در این قبیله به نقل از برادران امیدوار ادامه داد: جنگجویان قبیله جیبارو پس از جدا کردن سر مردان قبیله دشمن، از فرق تا پشت گردن را شکافته و داخل سر را خالی می‏کردند یعنی جمجمه و دندان‏ها? سپس استخوان بینی و چشم‏ها را با ظرافت در می‏آوردند و لب‏ها را می‏دوختند که به ارواح خبیثه اسرار قبیله را نگویند و بعد پشت سر را می‏دوختند و این پوست سر را به مدت سه روز داخل محلول گیاهی خاصی می‏گذاشتند و بعد از سه روز آن را در آورده و داخل آن را یک مشت شن گرم می‏ریختند و بلافاصله آن پوست (سر) کوچک می‏شد و بعد آن را دودی می‏کردند تا ماندگاری آن بیش‌تر شود.

گفتنی است قبیله جیبارو سرهای شکار شده را به عنوان نماد قدرت می‏دانستند و به گردن‏هایشان آویزان و یا به چادرهایشان می‏آویختند.

یادآور می‏شود آثار موجود در موزه برادران امیدوار در بخش شمال غربی مجموعه سعدآباد واقع شده که از دستاوردهای سفر 10 ساله نخستین جهانگردان ایرانی عیسی و عبدا… امیدوار به دور دنیا تشکیل شده است.

منبع : پارسینه
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

خیابان تهران در سئول که یکی از بهترین، زیبا ترین و گران قیمت ترین خیابان های سئول است، از یک سو به مرکز شهر متصل است و از سوی دیگر به ورزشگاه المپیک کره
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : سونامی محمد