سفارش تبلیغ
صبا

نبض شاه تور
شاه تور،شاهتور، نبض شاه تور، جامعه، اسلام،قدر، فوتبال،شرق اصفهان، عکس،ورزش،آرایش،آشپزی،دختر،پسر،عشق،عاشقی،دخترونه،پسرونه،خنده ،جک،سلامتی،روانشناسی،جعفری،فرهاد، آپلودعکس،فتوا،آخوند،عرفان،اسلام،شیطان، جن،همسرداری،مسائل جنسی،سکس مفید،چیستان،زندگی نامه ی ائمه،قرن،ادبیات،سینما،هنرپیشه،اخبار،ترفند،اعتیاد،مطالب جالب،خاطرات،مقام رهبری،شهیدان شاه تور
نوشته شده در تاریخ جمعه 90/6/4 توسط فرهاد به یاد«حسام»

یک سند محرمانه “اف بی ای” در مورد اینکه چگونه افسران پلیس و ارتش شاهد انفجار یک بشقاب پرنده در شهر یوتاه بودند،فاش شده است.

به گزارش انتخاب، در روز چهارم اپریل 1949، ماموران ویژه تلگرافی “فوری” به رئیس اداره یعنی ادگار هوور زدند.

ادعا شده است، تصاویری که از این موجودات فضایی در این گزارش آمده است، واقعی است. این موجودات فضایی که مرده بودند توسط متخصصان کالبدشکافی شدند.

این سند فوق محرمانه فاش می کند که یک افسر ارتش و یک افسر پیس و یک گشت بزرگراه که همگی کیلیومتر ها از یکدیگر فاصله داشتند، بک بشقاب پرنده دیدند .
این شاهدان گفته اند بر فراز کوه ها در نزدیکی “لوگان” در قسمت شمالی “سلت لیک سیتی”، این بشقاب پرنده منفجر شد.

این سه نفر یک شی نقره ای رنگ در هوا که به کوهها در “سادرین کنیون” نزدیک می شد و منفجر شد را دیدند.

در این سند امده است:تعدادی از ساکنان آن منطقه آن انفجار را دیدند که پس از آن، شی به زمین افتاد.

در ادامه امده است: چندین شاهد این قضیه را به “اف بی ای” گفتند که انها بشقاب پرنده ی دیده اند که با سرعت بسیار زیاد در حال چرخ زدن در شهر بود.

همچنین در میان اسناد، یادداشتی از “گای هتل” مامور ویژه که رئیس اداره در واشنگتتن در سال 1950 بود وجود دارد که ظاهرا تایید می کند که فضایی ها در “رزول” در “نیومکزیکو” فرود امده اند.
به گزارش انتخاب، در یکی از دیگر اسناد که نام آن “بشقاب پرنده ها” می باشد ” “هتل” فاش می سازد که یک جت شناسایی اعلام کرده است که سه بشقاب پرنده دیده شده اند.

این مامور نیروی هوایی این اطلاعات را در اختیار “هتل” قرار داد.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; }


مامور ویژه “هتل” می نویسد: شکل آنها گرد است که مرکز آنها مقداری بالا امده است و حدود 50 متر قطر دارند.

وی می گوید: افرادی که در این بشقاب پرنده بودند، بدنی شبیه به انسان داستند اما قدر آن ها، نزدیک به 1 متر بود.

آنها لباس هایی از جنس آهن با زمینه ای زیبا پوشیده بودند. و بدنشان به مانند لباس های که توسط جت های تندور و خلیان های تستی پوشیده می شود بود.
آنها توسط دولت امریکا در “رزول” کالبد شکافی شدند.

به گزارش انتخاب، مقامات ارتش یک اعلامیه مطبوعاتی منتشر کردند که اینگونه شروع می شود: شایعات در مورد بشقاب پرنده دیروز زمانی به حقیقت پیوست که مامور اطلاعات نیروی هوایی ، توانست این بشقاب پرنده را بدست اورد.

بعد از آن، این خبر تیتر پر سر و صدای روزنامه ها شد. اما ارتش به سرعت داستان را تغییر داد و ادعا کرد که آن شی تنها یک بالن بوده است نه یک یک بشقاب پرنده!

جالب است که در آن زمان رسانه ها و افکار عمومی این توضیحات از سوی ارتش را قبول کردند.
در سند دیگری که منتشر شده است و مربوط به سال 1947 است، ادعا شده است که یک شی یا بشقاب پرنده در نزدکی “رزول”دیده شده است.

در این سنده امده است: این بشقاب پرنده به صورت 6 ضلعی بود و توسط یک کابلی از یکالونی معلق شده بود.

به گزارش انتخاب، این بشقاب پرنده و بالن به “رایت فیلد” برای تحقیقات بیشتر ارسال شده است
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

اینجا مصراته است و پدری بر بالین کودکش. شهری که بارها به دست قذافی و نیروهای ناتو بمباران شده است.

منبع:tabnak.ir
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

پارس فوتبال

نیمه‌شب شنبه گذشته، درگیری سرنشینان یک خودروی پراید با روح‌الله داداشی، قهرمان مسابقات قوی‌ترین مردان ایران و جهان، جنایت هولناکی را رقم زد که قربانی آن کسی نبود جز جوان ورزشکار.
ماجرای این درگیری از دقایقی قبل از آن کلید خورده بود. وقتی آیینه خودروی قوی‌ترین مرد ایران هنگام عبور از خیابان گلشهر کرج، با آیینه خودروی پراید مشکی‌رنگی برخورد کرد. به‌دنبال این برخورد، قوی‌ترین مرد ایران به تصور اینکه اتفاق خاصی رخ نداده به راهش ادامه داد غافل از اینکه 3 سرنشین پراید در تعقیب او بودند تا هرطوری شده انتقام این برخورد را بگیرند.

لحظاتی بعد وقتی خودروی پراید در نزدیکی خودروی روح‌الله داداشی قرار گرفت و پسران جوان شروع به فحاشی به روح الله کردند، او از ماشین پیاده شد تا به ماجرا خاتمه دهد اما فحاشی‌های سرنشینان پراید تمامی نداشت. قوی‌ترین مرد ایران قصد داشت آنها را آرام کند اما در همین هنگام بین او و سرنشینان پراید درگیری به‌وجود آمد و یکی از پسران جوان بعد از نزدیک شدن به جوان ورزشکار با قمه ای تیز و برنده‌ که در دست داشت، چندین ضربه به گلو و سینه وی وارد کرد.

درحالی‌که روح الله داداشی به‌شدت مجروح شده بود، جوان جنایتکار و همدستانش سوار خودروی پراید شدند و پا به فرار گذاشتند و پیکر نیمه‌جان روح‌الله داداشی توسط مردی که همراه او بود به بیمارستان شهید مدنی کرج انتقال یافت. از همان زمان تلاش پزشکان برای نجات قوی‌ترین مرد ایران آغاز شد اما او به‌علت شدت جراحات وارده و پاره شدن شریان‌های حیاتی‌اش، روی تخت بیمارستان جان باخت و از همان زمان تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سرنشینان خودروی پراید شروع شد.

یک سرنخ

از آنجا که جوان همراه روح‌الله داداشی توانسته بود شماره پلاک خودروی متهمان را یادداشت کند، تحقیقات برای دستگیری آنها شروع شد. ماموران با بررسی‌های گسترده مالک خودرو را شناسایی کردند و راهی محل زندگی او شدند. با سرنخ‌هایی که از این مرد به‌دست آمد، محل زندگی 2 نفر از سرنشینان پراید که در صحنه درگیری حضور داشتند در شاهین‌ویلای کرج شناسایی شد و آنها در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند. متهمان بعد از انتقال به اداره پلیس مدعی شدند که عامل این جنایت یکی دیگر از دوستانشان بوده که درحال حاضر فراری است.

نقشه ناکام فرار

با اطلاعات به دست آمده از 2متهم دستگیرشده، تحقیقات برای دستگیری ضارب اصلی ادامه یافت. ماموران راهی محل زندگی او شدند اما پسر جوان که می‌دانست پلیس در تعقیب اوست آنجا را ترک کرده و بدون برجا گذاشتن ردی از خودش ناپدید شده بود. ماموران که حدس می‌زدند پسر جوان قصد دارد از شهر فرار کند، بررسی‌های خود را ادامه دادند و سرانجام موفق شدند او را که در حال خارج شدن از منطقه بود ردگیری کنند. به این ترتیب سومین متهم پرونده نیز صبح دیروز و قبل از اینکه بتواند نقشه فرار را عملی کند در یکی از خیابان‌های کرج دستگیر شد و بعد از انتقال به اداره پلیس، به قتل قوی‌ترین مرد ایران اعتراف کرد. سردار اکبرشاهی، رئیس پلیس استان تهران، با اشاره به اینکه هر سه متهم پرونده در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند، گفت: متهمان درحال حاضر در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

وداع
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

به گزارش مشرق، روزنامه جام جم نوشت: متهمان این پرونده 3 پسر به نام‌های علیرضا، ناصر و علیرضا 17 و 18 ساله هستند. آنها شنبه‌شب گذشته هنگام تردد با خودروی پراید در 45 متری گلشهر کرج با خودروی روح‌الله داداشی، قوی‌ترین مرد ایران و سرنشین همراه وی به‌صورت سطحی تصادف کردند که میان آنها مشاجره درگرفت.


ادامه مطلب...


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

یک متخصص زیبایی، اقدام جوانان ژاپنی در استفاده از سرم های فیزیولوژی برای وحشتناک جلوه دادن چهره خود را نگران کننده خواند.
یک سایت ژاپنی تصاویر تکان دهنده ای از رواج شیوه ای جدید زیباسازی بین جوانان این کشور منتشر کرد. این تصاویر افرادی را نشان می دهد که با وصل کردن سرم به سرهایشان در انتظار زیباشدن به سبک جدیدی هستند که این روزها در پارتی های جوانان ژاپنی زیاد دیده می شود.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; }

بر این اساس این جوانان با استفاده از سرم های فیزیولوژی برآمدگی بزرگی روی پیشانی هایشان ایجاد کرده و سپس با فشار دادن انگشت شست آن را به شکل یک حلقه در می آورند، از این رو نام این شیوه را “کله حلقه ای” گذاشته اند.

زیبایی به سبک “کله حلقه ای” های ژاپنی

“مائدا” از کسانی است که از سال 1999 در این کار فعالیت کرده و پارتی های مخصوص این جوانان را برگزاری می کند. وی نام این شیوه عجیب را که به روشهای شیطان پرستان شبیه است “تغییر جسم” می نامد و معتقد است این اقدام شیوه جدیدی برای زیبا کردن است.

به گفته وی جوانانی که برای آماده شدن جهت شرکت در پارتی های مخصوص از این شیوه استفاده می کنند، با وصل کردن سرم فیزیولوژی به سرهای خود به مدت دو ساعت در انتظار می نشینند تا شاهد برآمده شدن پیشانی هایشان شوند.

وی مدعی است این اقدام ضرری برای جوانان ندارد و روز بعد آثارش از بین می رود. مائدا شیوه کله حلقه ای ها را مرتبط با مد روز دانسته و آن را در ادامه علاقه جوانان به خالکوبی و دیگر مدهای دهه اخیر در غرب می داند.

زیبایی به سبک “کله حلقه ای” های ژاپنی

با این حال پروفسور “ورنر مانگ” متخصص زیبایی از آلمان مخالف اظهارات مائدا است. به گفته وی اقدام جوانان ژاپنی می تواند برای سلامتی آنها بسیار خطرناک باشد. مانگ تاکید می کند سرم فیزیولوژی در برخی عمل های جراحی کاربرد دارد و کار آن جدا کردن پوست از بافت ماهیچه است. با این حال آنچه که کله حلقه ای ها با وارد کردن سرم زیر بافت پیشانی انجام می دهند صدمات غیرقابل جبران و مرگ را بدنبال دارد.
وی یادآور می شود تزریق چنین حجمی از سرم فیزیولوژی در بافت سر همچنین به اعصاب چشم آسیب جدی وارد کرده و حتی موجب کوری می شود. بر این اساس از نظر پزشکی دست زدن به چنین کاری دیوانگی است.

منبع: پانا
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

ستاره آلمانی رئال مادرید در تصویر منتشر شده‌ای، در حال کشیدن سیگار است و این برخلاف ادعای بازیکن در قرارداد منعقد شده است.
فارس: به نقل از اسپورت کاتالونیا نوشت: مسعود اوزیل که در قرارداد خود با رئال مادرید قسمت مربوط به استعمال دخانیات را خالی گذاشته و ادعا کرده هرگز در عمرش سیگار نکشیده با توجه به تصویر منتشر شده از او در یک سایت آلمانی باید به رئال مادرید پاسخ بدهد.


عکسی که یک فوتبالیست را به دردسر انداخت! +(تصویر)

بازیکنانی که در تعطیلات و فصول نقل و انتقالات اسپانیا مرتکب خطاهای تعریف شده در اساسنامه باشگاه‌ها از قبیل استعمال دخانیات، شرب مشروبات الکلی و حضور در باشگاه‌های شبانه می‌شوند باید جریمه سنگینی پرداخت کنند.

شاید رضا فاضلی مدیربرنامه اوزیل بتواند این دردسر پیش آمده که در سایت‌های کاتالونیایی به شدت به آن پرداخته شده را از بین ببرد.
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 90/4/21 توسط فرهاد به یاد«حسام»
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/3/9 توسط فرهاد به یاد«حسام»

عکس هایی از سوژه های جالب و خنده دار ژاپنی | www.birdana.com

امروز در بیردانا برای شما عزیزان عکس هایی از سوژه های جالب و خنده دار ژاپنی را مهیا نموده ایم که امیدواریم غنچه ی خنده را بر لبان شما شکوفا کند.

ادامه مطلب...


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/3/9 توسط فرهاد به یاد«حسام»

اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ! + عکس | www.birdana.com

Debrahlee Lorenzana، زنی است که اتفاق عجیبی برایش رخ داد، او بخاطر جذابیت بیش از حد از کارش اخراج شد! براساس گزارش نیویورک پست، او در بانکی در منهتن به عنوان یک منشی کار می‌کرد اما کارفرمایانش مجبور به اخراج او شدند!

 

اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ! + عکس | www.birdana.com

Debrahlee می‌گوید که همیشه ظاهری مناسب داشته است و درحقیقت عاشق خریدن لباس و تجربه کردن لباس‌های جدید بوده است اما هیچگاه لباس نامناسب نمی‌پوشیده است. اما همین لباس پوشیدن‌های مختلف و متفاوت باعث شده بود که همکارانش بارها به وی پیشنهادات غیراخلاقی بدهند.

 

اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ! + عکس | www.birdana.com

پس از اینکه این پیشنهادات افزایش یافت و برروی کار سایر کارمندان تاثیر گذاشت، شرکت مجبور به اخراج او در ماه اوت ???? شد. درحال حاضر او شکایتی در دادگاه مبنی بر تبعیض جنسیتی مطرح کرده است و امیدوار است بتواند حق خود را پس بگیرد.

اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ! + عکس | www.birdana.com

اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ! + عکس | www.birdana.com

اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ! + عکس | www.birdana.com

اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ! + عکس | www.birdana.com

اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ! + عکس | www.birdana.com

اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ! + عکس | www.birdana.com
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 90/2/28 توسط فرهاد به یاد«حسام»
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : سونامی محمد