سفارش تبلیغ
صبا

نبض شاه تور
شاه تور،شاهتور، نبض شاه تور، جامعه، اسلام،قدر، فوتبال،شرق اصفهان، عکس،ورزش،آرایش،آشپزی،دختر،پسر،عشق،عاشقی،دخترونه،پسرونه،خنده ،جک،سلامتی،روانشناسی،جعفری،فرهاد، آپلودعکس،فتوا،آخوند،عرفان،اسلام،شیطان، جن،همسرداری،مسائل جنسی،سکس مفید،چیستان،زندگی نامه ی ائمه،قرن،ادبیات،سینما،هنرپیشه،اخبار،ترفند،اعتیاد،مطالب جالب،خاطرات،مقام رهبری،شهیدان شاه تور

در تمام دنیا شنیدن حتی کوتاه ترین خبر در مورد هنرمندان و اهالی سرشناس درباره زندگی شخصی، شغل یا تحصیلات ‌شان برای طرفداران آنها هیجان انگیز و جذاب است.

ادامه مطلب...


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 90/6/27 توسط فرهاد به یاد«حسام»
 اخیراً اداره کل مطبوعات و رسانه های خارجی معاونت مطبوعات ارشاد ، مبادرت به صدور مجوز موقت برای فعالیت سه شبکه فارسی زبان تحت عناوین ICC ، ایرانیان و پرشین.تی.وی کرده است.
عمده برنامه های شبکه های مذکور به پخش موزیک ، ویدیوهای موسیقی و فیلمهای ایرانی (بدون اخذ مجوز از تهیه کنندگان) اختصاص دارد و ساز و کاری برای نظارت بر فعالیت اینگونه شبکه ها و برنامه های آن از سوی دستگاههای مربوط پیش بینی نشده است.
این منبع مطلع، صدور مجوز برای این تلویزیون ها را ناشی از فشار “جریان انحرافی” به وزارت ارشاد خواند و گفت: احتمال دارد این جریان در بزخی زمان های خاص، از این شبکه ها در راه اهداف سیاسی خود استفاده کند.

پیش از این، در سال 83 نیز مسئولان وقت وزارت ارشاد ، مبادرت به صدور مجوز موقت برای فعالیت دو شبکه ماهواره ای هما و مهاجر کردند.
نوشته شده در تاریخ جمعه 90/6/4 توسط فرهاد به یاد«حسام»
نوشته شده در تاریخ جمعه 90/6/4 توسط فرهاد به یاد«حسام»

www.iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌  www.iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

مجله رونا در جدیدترین شماره خود عکسی از روح ا..داداشی گریم شده برای بازی در مختارنامه منتشر کرده. برای پیگیری این موضوع با رضا استادی روابط عمومی این سریال تماس گرفتیم. استادی گفت: خیلی ها برای بازی در مختارنامه تست گریم شدند.
هر چند اطلاع زیادی از این قضیه ندارم اما مرحوم داداشی هم طبیعتا قرار بوده نقش مرد قوی هیکلی را بازی کند.از این نقش ها در مختارنامه زیاد بود که یکی از آنها را هم آیدین خطایی بدیگر قهرمان مردان آهنین بازی کرد. اما مجله رونا ماجرا را اینطور شرح داده: او قرار بود یکی از اهالی کوفه باشد که به مسلم ابن عقیل خیانت می کند. البته ما هیچ وقت او را در سریال ندیدیم چون صحنه های مربوط به او کار نشد.
نوشته شده در تاریخ جمعه 90/6/4 توسط فرهاد به یاد«حسام»

بفرمــایید شام در خانه لعبت ‌الملـوک

شاید یکی از اتفاق‌های جالب در اولین گروه «بفرمایید شام»، حضور یک خانم مجرد بین 3 خانم متاهل و صاحب فرزند بود! سحر زکریا آن‌قدر دست‌پختش خوب بود که همه را متعجب کرده بود!


 


شاید یکی از اتفاق‌های جالب در اولین گروه «بفرمایید شام»، حضور یک خانم مجرد بین 3 خانم متاهل و صاحب فرزند بود!

خیلی‌ها از جمله خود ما تصور می‌کردیم، سحر زکریا در این گروه نمی‌تواند شانه‌به‌شانه دیگر رقبایش پیش بیاید اما وقتی در خانه لعبت‌الملوک این روزهای قهوه تلخ حاضر شدیم، دیدیم قضیه 180 درجه با آنچه ما فکر می‌کردیم متفاوت است؛ از دست‌پخت و کدبانوگری سحرزکریا همین بس بدانید که بهاره رهنما، شقایق دهقان و لادن طباطبایی، هر 3 متفق‌القول معتقد بودند، اصلا تصور نمی‌کردند سحر زکریا تا این حد در آشپزی و خانه‌داری حرفه‌ای باشد. حتی بهاره رهنما در صحبت‌هایش گفت، میرزا قاسمی سحر زکریا واقعا طعمی استثنایی و بی‌نظیر دارد! شاید جالب باشد حرف‌های خود سحر زکریا را در این‌باره بشنوید.   

ادامه مطلب...


نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 90/5/20 توسط فرهاد به یاد«حسام»
........
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : سونامی محمد