سفارش تبلیغ
صبا

نبض شاه تور
شاه تور،شاهتور، نبض شاه تور، جامعه، اسلام،قدر، فوتبال،شرق اصفهان، عکس،ورزش،آرایش،آشپزی،دختر،پسر،عشق،عاشقی،دخترونه،پسرونه،خنده ،جک،سلامتی،روانشناسی،جعفری،فرهاد، آپلودعکس،فتوا،آخوند،عرفان،اسلام،شیطان، جن،همسرداری،مسائل جنسی،سکس مفید،چیستان،زندگی نامه ی ائمه،قرن،ادبیات،سینما،هنرپیشه،اخبار،ترفند،اعتیاد،مطالب جالب،خاطرات،مقام رهبری،شهیدان شاه تور

با وجود آنکه از زمان تولد تا بلوغ ، تغییرات زیادی در رشد جنسی – جسمی وجود ندارد ، اما رشد روانی – جنسی از همان نوزادی آغاز می شود..

علت خود ارضایی چیست و چگونه درمان میشود؟

یک نوزاد بدن خودش را جستجو می کند و کشف مناطق خاص لذت بخش بدن می تواند کودک را مجذوب خود کند و منجر به خودارضایی شود،زیرا یک کودک تحت تأثیر تمایلات غریزی اش است و در جستجوی لذت است.

دکتر سید محمدرضا صدرعاملی متخصص روانپزشکی گفت : در کودکان نرمال معمولاً رفتارهای کنجکاوانه نسبتاً کمتر دیده می شود. رفتار جنسی با سن رابطه ی عکس دارد و در کل بیشترین تکرار آن ، هم در دختران و هم در پسران ، در سن ? سالگی است.

سایت پاتوق?? : بعد از این سن ، رفتارهای جنسی بارز در هر دو جنس کاهش پیدا می کند. به نظر نمی رسد که این کاهش همواره ادامه داشته باشد ، اما احتمالاً در این مراحل اتفاق می افتد: سنین پیش از مدرسه (? – ? سالگی) ، اواسط دوران کودکی (? – ? سالگی) و بلوغ (?? – ?? سالگی) . علت ایجاد این مسأله مربوط می شود به اجتماعی شدن فرد و اینکه یک نوزاد یاد می گیرد که خود را با فرهنگ و جامعه تطابق دهد .

وی همچنین افزود : بنابراین خود ارضایی کودکان یک رفتار شایع و وابسته به سن محسوب می شود و می توان خود ارضایی بارز کودکان را در سنین ? – ? سالگی نرمال دانست ، اما با افزایش سن باید این رفتار کاهش پیدا کند.

اوادامه داد : در ارتباط خود ارضایی دوران کودکی با اختلالات رشدی و روانی می توان گفت خود ارضایی کودکان در وهله ی اول یک رفتار مرتبط با رشد سنی است . لیکن در بچه هایی که دارای مشکلات همراه هستند ، تمایل به نواحی تناسلی زود تر از حد انتظار ایجاد می شود. گاهی اوقات به نظر می رسد که خود ارضایی کودکان دارای یک عملکرد است ، یعنی دارای یک مکانیسمی است تا کودک از پس هیجانات منفی خود برآید.

وی افزود : بچه های دچار مشکلات رفتاری و احساسی جدی تمایل دارند که شمار وسیعی از رفتار ها را از خود نشان بدهند ، که این شامل رفتار جنسی افراطی هم می شود .محققین به پزشکانی که با رفتار های جنسی غیر معمول در بچه ها مانند: دخول به زور ، رفتار های جنسی تهاجمی یا افراطی روبرو می شوند توصیه می کنند که به دنبال یک مشکل روحی یا رفتاری اساسی در آن کودک باشند.

او اظهار داشت : به هر حال،تا کنون هیچ مطالعه ای در جهت ارزیابی ارتباط بین خود ارضایی کودکان واختلالات روانی صورت نگرفته است و این نکته ی مهمی محسوب می شود ، چون این امکان وجود دارد که یک رفتار جنسی از دوران کودکی تا بزرگسالی پایدار باقی بماند وحتی منجر به جرم های جنسی شود . اختلالات عصبی یا روانی همراه به عنوان مثال شخصیت دچار وسواس فکری یا وسواس رفتاری می تواند باعث رشدو گسترش رفتار جنسی مشکوک درشخص شود..بچه هایی که دچاراوتیسم یا عقب افتادگی ذهنی هستند،بیشتر مستعد به رفتار های خود تحریکی هستند.

تشخیص خود ارضایی کودکان :
تشخیص خود ارضایی مخصوصاً در بچه های کوچک خیلی سخت است .وقتی والدین به دنبال اطلاعاتی راجع به رفتارهای عجیب کودک خود هستند ، باید خود ارضایی را در تشخیص های افتراقی خود قرار داد . یک مصاحبه ی دقیق راجع به رفتار های کودک توسط پزشک و ضبط ویدئویی آن می تواند تشخیص را تعیین کند و مانع از اضطراب والدین وبررسی های غیر ضروری در کودک شود . یکی از مهمترین علائم خود ارضایی کودکان این است که اگر حواس کودک را پرت کنیم ، دست از عمل خود بر می دارد .. به محض آنکه تشخیص خود ارضایی در یک کودک گذاشته شد ، باید به دنبال هدف کودک از انجام این رفتار بود.

.دکتر سید محمدرضا صدرعاملی متخصص روانپزشکی علل خودارضایی در کودکان را از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار میدهد :

?- مشکلات طبی که کودک را مستعد ابتلا به خودارضایی می کند ، مثلاً :مشکلات خواب ، شیر خوردن ناکافی ، مشکلات تناسلی – ادراری و غیره باید مورد ارزیابی و درمان قرار گیرد .
?- چنانچه خودارضایی آشکار کودک با سن او نا متناسب باشد ، پزشک باید علت آنکه چرا کودک هنوز با قوانین جامعه تطابق پیدا نکرده است و اجتماعی نشده است را مشخص کند :

a : آیا یک مشکل آموزشی وجود دارد ؟ آیا والدین به کودک خود آموزش میدهند که چطور یک رفتار جامعه پسند داشته باشد ؟ آیا والدین به کودک خود آموزش جنسی میدهند ؟

b : آیا سن تقویمی کودک با سن عقلی او متناسب است ؟

: c آیا دلیلی وجود دارد که کودک رفتار اجتماعی مناسب را درک نکند ؟ و یا دلیلی وجود دارد که کودک برای ابتلا به رفتارهای وسواسی مستعدتر باشد ؟

?- ارزیابی تعلیمات و شرایط خانواده :
-زمانی که خود ارضایی کودکان به دنبال استرس های محیطی ایجاد می شود ، یعنی خود ارضایی می تواند روشی برای از بین بردن احساسات منفی فرد باشد . روان درمانی می تواند روش مناسبی برای والدین باشد تا به وسیله ی آن به کودک خود کمک کنند که بتواند از راه دیگری بر احساسات منفی خود غلبه کند . ( مثلاً در زمان اضطراب ، عصبانیت و ناراحتی )

- زمانی که کودک بی حوصله است و به خود ارضایی رو می آورد ، می توان از اسباب بازی ها و فعالیت های جالب و آموزشی استفاده کرد .

?- بهتر است کودکی که دچار خود ارضایی به همراه سایر مشکلات روحی و رفتاری است و یا کودک خودارضایی که عملکرد خوبی ندارد (مثلاً در مدرسه ، جامعه و غیره ) به یک روانشناس و یا روان درمانگر ارجاع شود.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/1/1 توسط فرهاد به یاد«حسام»

خبر آزار جنسی زنان در مصر

مبارزه با آزار جنسی زنان در مصر، دستور کار اصلی فعالان حقوق زنان این کشور است. این مزاحمت‌ها در اشکال مختلفی چون متلک جنسی، چشم‌چرانی، در وسایل نقلیه عمومی یا صحنه‌سازی در دفاتر کار برای نزدیک شدن به همکاران زن نمود می‌یابند…

در خیابان‌های قاهره از پسربچه ? ساله تا پیرمرد ?? ساله را می‌توان دید که به نوعی به مزاحمت جنسی زنان می‌‌پردازند. هر چه محل عبور و مرور زنان شلوغ‌تر باشد، فرافکنی‌های کلامی بی‌پرواتر می‌شوند. آیا افکار عمومی مصر، هویت زن را بیش از همه، هویتی جنسی می‌داند؟ بسیاری به این سوال جواب مثبت می‌دهند.

دکتر نهاد ابوالقمصان، مدیر مرکز حقوق زنان مصر می‌گوید که تنگناهای ناشی از فشار شدید اقتصادی از یک‌سو و تسلط فرهنگ حاکم در مصر از سوی دیگر موجب آن شده که موضوع زنان و حقوق آنها در این کشور در اولویت قرار نداشته باشد. بسیاری از مردان مزاحم، کردار خود را با اتکاء به سنت‌های کهن شرقی توجیه می‌کنند.

وی تاکید می‌کند که نرخ بالای بیکاری در مصر یکی از دلایل مزاحمت‌های جنسی مردان علیه زنان است. او می‌گوید بیکاران امکان تاهل ندارند و نیازهای جنسی فروخورده خود را با پرسه زدن در خیابان، نگاه هیز و دست‌درازی به زنان ارضاء می‌کنند. مدیر مرکز حقوق زنان مصر می‌افزاید که در هم آمیختگی فقر اقتصادی با فرهنگ سنتی و مذهبی موجب شده که خیابان‌های قاهره صحنه خودسری مردان مزاحم باشد و بی‌اعتنایی پلیس و نبود قانون نیز مهر تضمین بر تداوم این روند بگذارد.

برخی جامعه‌شناسان مصری به زمینه‌های دیگری در فرآیند مزاحمت جنسی علیه زنان اشاره می‌کنند. آنها می‌گویند که زندگی به دلایلی چون تورم، درآمد پایین، آلودگی محیط زیست، ترافیک فشرده و بوروکراسی رو به‌رشد، هر دم سخت‌تر می‌‌شود و قربانیان این دشواری‌ها به نوبه خود می‌کوشند که این فشار روحی و اجتماعی را به کسانی منتقل کنند که از نظر اجتماعی شکننده‌تر هستند: زنان!

پارادوکس دیگری نیز در جامعه مصر وجود دارد: رسانه‌های آزاد و لیبرال هما‌ن اندازه زن را “سوژه جنسی” قلمداد می‌کنند که بنیادگرایان تلاش این نشریات برای جلب خواننده با انتشار تصاویر اغواکننده زنان، ریختن آب به آسیاب نیروهای سنتی است که نگران شهوت‌انگیزی زنان و از راه به‌در شدن مردان در هر حضور اجتماعی آنان هستند.

قانون و عرف به مردان مزاحم اطمینان خاطر می‌دهد

شمار زنان مصری که برای حفظ خود از مزاحمت‌های جنسی جواز اسلحه می‌خواهند، روز به‌‌روز بیشتر می‌شود. کم نیستند زنانی که وقت آمدن به خیابان و بازار، اسپری در کیف می‌گذارند. تعداد زنان علاقمند به ورزش‌های رزمی و دفاعی چون کاراته نیز رو به افزایش است.

بنا بر شواهد موجود، گردشگران زن در مصر نیز از این‌گونه آزارها در امان نیستند و سفارتخانه‌های کشورهای دیگر پیوسته به زنان توریست هشدار می‌دهند که امکان حمله یا مزاحمت جنسی به آنان در مصر وجود دارد.

کنشگران حقوق زن در مصر می‌گویند که این مزاحمت‌ها تا زمانی که قانون، مجازاتی برای عاملان آن در نظر نگیرد، ادامه خواهند یافت. خانم نهاد ابوالقمصان سال‌هاست که برای تصویب لایحه‌‌ای برای پیگرد مزاحمان جنسی علیه زنان در مصر مبارزه می‌کند. او می‌گوید که فقدان کیفر به مردان مزاحم این احساس را می‌دهد که در پناه دولت و سیستم فرهنگی قرار دارند و رفتارشان به کسی آسیبی نرسانده است.

نهاد ابوالقمصان به پژوهش‌هایی اشاره می‌کند که نشان‌می‌دهند مزاحمت جنسی علیه زنان به سن، ظاهر، نوع پوشش و زمان و مکان مزاحمت ارتباطی ندارد. او می‌گوید موضوع به سادگی این است که قربانیان، تنها به دلیل “زن بودن” طعمه‌ای آسان قلمداد شده و مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند.

فعالان مدنی مصر می‌گویند که مجازات قانونی مزاحمان جنسی در این کشور به راهی طولانی نیاز دارد. پلیس مصر تنها دست درازی و لمس بدن زنان را مزاحمت تلقی می‌کند و پیگیری‌های حقوقی نیز مستلزم شکایت زنی هستند که مورد آزار قرار گرفته است.

قوانین جزایی جاری در مصر برای شکایاتی از این دست، یک تا سه سال مجازات در نظر می‌گیرد که در پاره‌ای موارد با پرداخت جریمه‌ای حداکثر ??? لیره مختومه اعلام می‌شوند.

بدتر از همه آن است که بیشتر زنان مصری در صورت برملا کردن مزاحمت جنسی در خیابان یا محل کار مورد سرزنش قرار می‌گیرند و متهم به اغواگری با لباس و رفتار فریبنده می‌شوند. برای همین است که بسیاری از آنها ترجیح می‌دهند سکوت کنند تا دستکم “گناهکار” قلمداد نشوند.

یکی از اهداف انجمن‌ها و تشکل‌های غیردولتی زنان در مصر همین است که شهامت زنان را در مواجهه با این فرهنگ بالا برد. کنشگران این تشکل‌ها می‌کوشند با روشنگری و توضیح در فیس‌بوک، توئیتر یا با حضور در دبیرستان‌ها، به دختران و زنان جرات دفاع از بدن و حقوق انسانی خود را بدهند.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/1/1 توسط فرهاد به یاد«حسام»

مدت زمان درگیر شدن دختران در روابط جنسی -Patogh98.Com

 

این روزها در خیابان ها، پارک ها و اماکن تفریحی پسران و دختران بسیاری را در حال تردد می بینیم، بسیاری از آنها در پیوند دوستی با یکدیگرند، پیوندی که به اعتقاد بسیاری از جامعه شناسان می تواند منشاء بی اعتمادی و شک در جامعه باشد، عده دیگری بر این باورند که چنین رابطه هایی می تواند در انتخاب همسر آینده موثر باشد، اما آنچه مسلم است این است که نخستین ثمره روابط ناسالم بین دختر و پسر و شکسته شدن قبح چنین روابطی در جامعه، باعث ایجاد روحیه بی‏اعتمادی نسبت به همسر آینده است و این ذهنیت آزار دهنده در فرد شکل می‏گیرد که آیا او پیش از این، چنین رابطه‏ای را تجربه کرده است یا خیر؟ بنا به گفته روانشناسان، این بی‏اعتمادی و شک هیچگاه فرد را رها نمی‏کند و سرانجام، بنیان مستحکم خانواده را به مخاطره می‏اندازد.
بنابر آخرین تحقیقات، افرادی که پیش از ازدواج چنین روابطی با هم داشته‏اند، پس از ازدواج نیز در حل مشکلات خود عاجزند؛ چرا که نسبت به یکدیگر بسیار بدبین هستند.

دوستی دختر و پسر
بر اساس تعاریف جامعه شناختی، نمی توان هر ارتباطی را “دوستی دختر و پسر” نامید، “دوستی دختر و پسر” یعنی رابطه ای که بین دو جنس مخالف بوجود می آید و در این رابطه، محبت، صمیمیت، عشق و علاقه ی قلبی ویژه وجود دارد و از این رو، ارتباط دو کودک یا ارتباط تحصیلی یا ارتباط معلم با شاگرد و مانند آن، که برای اهداف خاصی است، نمی تواند در تعریف مقوله دوستی “دختر و پسر” بگنجد.

انگیزه های ارتباط با جنس مخالف

وعده ازدواج
سایت پاتوق?? :یکی از بهانه های ارتباط بین پسران و دختران وعده ازدواج از ناحیه پسر است و معمولا با این وعده ها پسران با دختران ارتباط پیدا می کنند. در حقیقت، دختر و پسر با طرح مساله “ازدواج” با یکدیگر رفاقت کرده، سعی می کنند نیازهای عاطفی همدیگر را برآورده کنند، اما حقیقت امر این است که این وعده ها در حدّ خیال بافی می مانند و جامه عمل نمی پوشند.

انگیزه جنسی
از انگیزه های دیگر ارتباط دختر و پسر بهره بری جنسی است. این پدیده در میان اقشاری از جامعه که از لحاظ رشد فکری و فرهنگی در انحطاط شدیدی به سر می برند، بیشتر دیده می شود. این افراد برای ارضای غرایز جنسی خود، همه ی ارزش های خانوادگی و فردی خود را قربانی می کنند و دست به رفتاری می زنند که برای اغلب افراد جامعه، بسیار پست تلقّی می شود.
رابطه ی جنسی بین دختر و پسر، مشکلات زیادی را برای دختر، که قربانی اصلی این رابطه است به دنبال می آورد. اشتغال ذهنی درباره ی این موضوع که مبادا این ارتباط برای او در آینده مشکل ساز باشد، تعادل روانی او را به نحو چشم گیری بر هم می زند و فشار روانی زیادی بر او تحمیل می کند.
چنین دخترانی در ازدواج با مشکل روبه رو می شوند و حاضر به ازدواج نیستند و زمانی که با فشار خانواده روبه رو می شوند و تن به ازدواج می دهند، همیشه نگران افشای رابطه گذشته خود هستند و از اینکه همسرشان از رابطه مخفی آن ها در گذشته آگاه شود رنج می برند.

جذابیت، قدرت، توهمی کودکانه
یکی دیگر از انگیزه های دوستی با جنس مخالف این است که پسران، داشتن دوست دختر را یک قدرت اجتماعی برای خود تصور می کنند و دختران نیز داشتن یک دوست پسر را یک جاذبه فردی و اجتماعی برای خود به حساب می آورند.منبع : پاتوق??
اما طول نمی کشد که پی خواهند برد این قدرت نمایی و جاذبه ارائه شده به قیمت از دست دادن بسیاری از جاذبه ها و قدرت های اجتماعی و شخصیتی دیگر تمام شده، در نتیجه، دوستی ها به پایان می رسند و حسرت از دست دادن شرافت و ارزشمندی خویش، دنیایی از تعارض را در درون دختر و پسر باقی می گذارد.

پناهگاهی نا امن
سایت پاتوق ?? :دختران و پسرانی که مورد بی محبتی در خانواده قرار می گیرند و از وضعیت روانی و اجتماعی خویش ناراضی هستند، از طریق برقراری روابط پنهان با جنس مخالف، درصدد کسب رضایت و یا به عبارت دیگر، به دنبال یافتن شرایطی هستند که برای آن ها اطمینان خاطر و رضایتمندی بیشتری فراهم کند و پناه گاهی برای جبران کمبود محبت خود فراهم سازند.
اطمینان خاطری که دختران و پسران از طریق برقراری دوستی بین خود جستجو می کنند هیچ گاه حاصل نمی شود، زیرا این روابط پنهانی و به دور از چشم خانواده صورت می گیرد. به همین دلیل، دختر و پسر باید وقت و توان زیادی صرف کنند تا بتوانند زمینه این رابطه را فراهم کنند و تحمل ترس و اضطراب مستمری که دو طرف باید تحمّل کنند تا این روابط از چشم آشنایان پنهان بماند، رضایتمندی و آرامشی را که به دنبال آن هستند خنثی خواهد کرد.

رابطه جنسی در اوایل دوستی
بر اساس نتایج یک پژوهش که در مناطق شمالی پایتخت صورت گرفته است، اکثر دختران طی شش ماه الی یک سال اول رابطه خود باجنس مخالف، درگیر روابط جنسی می شوند.
اکثر قریب به اتفاق دخترانی که رابطه دوستی طولانی مدت با پسران دارند در آغاز رابطه دوستی علی رغم تصورشان درگیر روابط جنسی خواسته یا عمدتا ناخواسته می شوند.
این در حالی است که تقریبا همه دختران مورد مطالعه در ابتدای برقراری رابطه دوستی تصور می کرده اند که از درگیری جنسی مصون بوده، مهارت و قدرت کافی را در کنترل و هدایت روابط و دوستی دارند.
در بخش دیگری از این مطالعه آمده است اکثر قریب به اتفاق آنها در آغاز روابط دوستی با پسران بر این باور بودند که آنها خیلی زرنگ تر از آن هستند که دوستشان بتواند از آنها سوء استفاده جنسی کند.
یکی از علل درگیر شدن دختران در روابط جنسی برداشت نادرست آنها از روابط دوستی با پسران عنوان شده است. به عنوان مثال انگیزه و هدف اکثر دختران از برقراری رابطه دوستی با جنس مخالف جلب حمایت و عاطفه گزارش شده است، در حالی که در پسران، برقراری روابط جنسی انگیزه و هدف اصلی رابطه دوستی بوده است.

نحوه آشنایی دختر و پسر
طبق یک نظر سنجی انجام شده از دختران و پسران در خصوص نحوه آشنایی، میزان تمایل به دوستی، مکان دوستیابی و اطلاع والدین؛?? درصد پسرها معتقدند که روابط با دوستان دختر خود را به شکل مقطعی ادامه می دهند و ?? درصد دخترها نیز به قطع ارتباط در صورت احساس بازیچه بودن از سوی پسرها ابراز تمایل کرده اند.
بر اساس این گزارش ?? درصد پسرها پارک و مراکز تفریحی را مکان دوستیابی عنوان و تنها دو درصد خیابان را محل مناسبی دانسته اند.
در خصوص اطلاع والدین از دوستی ها،?? درصد دختران اظهار داشته اند دور از چشم والدین خود با پسرها ارتباط داشته و ?? درصد بیان کرده اند که مادرانشان مطلع هستند و تنها سه درصد به اطلاع کامل والدین خود اشاره کرده اند.
تحقیقات غیر رسمی در ایران نشان می دهد که بیشتر دخترها قصدشان از دوستی با پسرها ارضاء نیازهای عاطفی، احساسی و پرکردن تنهایی است و انگیزه اصلی اکثریت پسران کامجویی و سوء استفاده بوده که با فرایند موسوم به “مخ زنی” و دادن وعده ازدواج انجام می گیرد.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/1/1 توسط فرهاد به یاد«حسام»

% name ناسازگاری در‌دوران بلوغ

اغلب نوجوانان پیش از شروع بلوغ مطیع و دارای رابطه عاطفی قوی با افراد خانواده و والدینشان هستند. چنین رابطه‌ای آنان را قابل کنترل و سازگار می‌کند،

اغلب نوجوانان پیش از شروع بلوغ مطیع و دارای رابطه عاطفی قوی با افراد خانواده و والدینشان هستند. چنین رابطه‌ای آنان را قابل کنترل و سازگار می‌کند، اما با شروع بلوغ جسمی روابط آنان با خانواده، محیط، مربیان مدرسه و افراد جامعه دستخوش تغییر می‌شود و گویا به موجودی دیگر تبدیل می‌گردند.

بلوغ جسمی که با تحول در رفتارها، نیازهای عاطفی، هیجانات درونی و روحیه اجتماعی نوجوان همراه است، تضادها و تعارض‌ها را در روابط وی با محیط و سایرین اجتناب‌ناپذیر می‌کند. بالطبع چنین تعارض‌هایی که به اشکال مختلف پدیدار می‌شوند، از طبیعت بلوغ و دوران آخر نوجوانی ناشی می‌شود اما باید هدایت و کنترل شود وگرنه می‌تواند مخرب باشد. رفتارهای منفی نزد نوجوانان در علم روان شناسی به ناسازگاری تعبیر می‌شود که ادامه و تعمیق آن در رفتارهای فردی و جمعی می‌تواند زنگ خطری برای رندشد شخصیتی و ویژگی‌های رفتاری وی در بزرگسالی باشد. ناسازگاری در مفهوم دقیق کلمه از ضعف نوجوان در تطبیق با شرایط محیطی و واقعیت‌های زندگی حکایت دارد و در صورتی که از حد بگذرد و درمان نشود، سلامت شخصیت نوجوان در زندگی آینده‌اش را به خطر می‌اندازد. بزهکاری، گرایش به مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد و توسل به مصرف آرامبخش‌ها و الکل، پرخاشگری، انزوا و مردم‌گریزی، ضد اجتماعی بودن و… تنها بخشی از آسیب‌های ناسازگاری حاد در نوجوانی محسوب می‌شود. نکته مهم، نقش رفتار والدین در ناسازگاری نوجوان است. فرزندان تا حدودی آینه رفتارهای والدین هستند، ریشه‌های ناسازگاری نوجوان را باید در نوع و ماهیت رفتار والدین وی جستجو کرد. رفتار والدین به صورت مستقیم یا غیرمستقیم مولد انواع ناسازگاری در رفتار نوجوانان بویژه در دوران بلوغ و شروع مرحله عملی اجتماعی شدن است. اگر فرزند نوجوانی دارید که از ناسازگاری وی به ستوه آمده‌اید رفتارهای خود را تغییر دهید و کلیدهای طلایی رفتار با نوجوان را از یاد نبرید.

با نوجوان خود، دوست باشید. هیجانات درونی مختص سن نوجوان و دوران بلوغ، وی را نیازمند محبت و حمایت عاطفی می‌کند. اگرچه ممکن است این نیاز را به صورت مستقیم مطرح نکند و اصلا آشکار نسازد.

از تحکم بپرهیزید. نوجوان احتیاج دارد که برای آنچه به وی امر و نهی می‌شود متقاعد شود یا حداقل دلیل خواسته‌های والدین را بداند. هر چند آن را دقیقا درک نکند. تحکم بی‌منطق برای نوجوان حتی اگر پذیرفته شود در جایی دیگر رفتار تهاجمی وی را در پی خواهد داشت.

شرایط ویژه نوجوان را درک کنید. نوجوانی از نظر جسمی، روانی و عاطفی موقعیت پیچیده‌ای ایجاد می‌کند. نمی‌توان رفتارهای کودکان یا بزرگسالان را از نوجوان انتظار داشت. مهم این است که او به تدریج و طی مراحل رشد بداند در بزرگسالی باید چه رفتاری داشته باشد وگرنه بزرگسالانی هستند که در موقعیت‌هایی از زندگی مانند کودکان رفتار می‌کنند!

اخلاق‌های ویژه نوجوانی را به ذات او نسبت ندهید. پرخاشگری، لجبازی، عصیانگری، صحبت‌های ممنوعه! و رفتارهای هیجانی را از وی بپذیرید و هرگز از عباراتی نظیر «تو ذاتت خراب است»، «تو بی‌شخصیت هستی» و… استفاده نکنید. تخریب شخصیت نوجوان، ظلم در حق آینده وی است.

گوش شنوا داشته باشید. دنیای کوچک و سردرگم نوجوان حرف‌های بسیاری برای گفتن در ذهن او انبار می‌کند و صحبت کردن با والدین درباره آنچه ناراحت‌کننده، نفرت‌انگیز، ترسناک، شگفت‌آور و… است در نوجوان نوعی واکنش دفاعی برای هضم کردن و فراموش کردن وقایع است.

پیگیر فعالیت‌های درسی وی باشید. حتی اگر نمی‌توانید در درس‌ها به نوجوان کمکی کنید با حرف و رفتار به وی نشان دهید که پیگیر مسائل تحصیلش هستید. نوجوانان به این اهمیت دادن‌ها واکنش نشان می‌دهند و نوعی تعهد تحصیلی در خود احساس می‌کنند.

با نوجوان خود، صحبت کنید. حرف‌های روزمره گرهی از کار نوجوانان باز نمی‌کند. آنها نیاز دارند که با والدینشان به صورت مشخص و مستقیم درباره مسائل مختلف صحبت کنند.

هنگامی که در گفت‌وگو باز شود خواهید فهمید که وی چقدر مسائل برای بازگو کردن دارد، چه اندازه محتاج مشاوره شماست و این نوع رابطه چقدر می‌تواند گره‌گشا و آرامش‌بخش باشد. نوجوانان بویژه درباره مسائل جنسی و تغییرات بدنشان خواهان اطلاعات هستند و اگر چنین نباشد حتما نوعی مشکل پزشکی یا روانی وجود دارد که باید با مشاوره متخصصان برطرف شود.

آنان این اطلاعات را به هر طریق ممکن به دست خواهند آورد اما تنها والدین می‌توانند اطلاعاتی درست و اطمینان‌بخش به نوجوانان بدهند. متاسفانه بهداشت بلوغ در مدارس نادیده گرفته می‌شود و در این باره نقش والدین حیاتی و تعیین‌کننده است.

فضائل اخلاقی را در آنان پرورش دهید. خمیره شخصیت فرد در نوجوانی شکل می‌گیرد و بعید است کسی که در این دوران به آدابی نظیر رعایت حال دیگران، زور نگفتن، پاکدستی، قانون‌مداری، اخلاق‌گرایی و… مودب نشوند در آینده چنین صفاتی را از خود نشان دهند. لازم هم نیست خودتان در این حوزه‌ها کارنامه درخشانی داشته باشید. به قول حکما انسان آنچه نیست که می‌تواند، آنچه است که می‌خواهد.

استقلال شخصیت وی را محدود نکنید. اجازه دهید نوجوان آنچه باشد که واقعا هست نه آنچه شما می‌خواهید از وی بسازید. به جای این کار شخصیت مستقل و توانمند خود را ارتقا دهید تا الگویی مناسب برای وی باشید.

نوجوان را از افراط و تفریط برحذر دارید. بی‌توجهی به زمانی که برای خواندن درس‌ها لازم است، همه چیز را فدای بازی با دوستان کردن، پرداختن طولانی به بازی‌های مجازی، شب‌بیداری، پرخوری بویژه مصرف تنقلات و … رفتارهایی هستند که نوجوان بنا به ویژگی‌های سنی به آنها گرایش دارد. کنترل دوستانه و منطقی والدین می‌تواند تعادل را در رفتارهای نوجوان حفظ کند.

منطقی برخورد کنید . امیرالمومنین می‌فرمایند: آداب و رسوم خود را به فرزندانتان تحمیل نکنید چرا که آنان برای روزگاری غیر روزگار شما آفریده شده‌اند. به فرزندتان اجازه دهید خود هنگام بزرگسالی و کاملا آزادانه روش زندگی‌اش را برگزیند.

در دنیای امروز بسیاری از سنت‌ها و آداب قومی که ریشه در نیازها و تصورات گذشتگان دارند، محکوم به فنا هستند، هرچند ارزشمند و بی‌بدیل به نظر برسند. دیگر این که همان روشی را برای تربیت نوجوان به کار نگیرید که پدرانتان برای شما به کار برده‌اند.

درباره او و دوستانش ، قضاوت و فحاشی نکنید. مسخره کردن، دست انداختن و تحقیر نوجوان عقده‌های روحی مختلفی برای وی پدید می‌آورد که روزی به بدترین شکل آشکار خواهد شد.

نوجوان در لحظه نمی‌تواند بپذیرد که درباره فلان کار یا فلان شخص اشتباه می‌کند و نیازمند گذشت زمان است. زبان تند، تیغی است که بر احساس او کشیده می‌شود.
تنبیه بدنی را به هر شکل و شدتی ترک کنید. اگر شما در ترک چنین شیوه‌ای ضعیف باشید، فرزندی ضعیف تربیت خواهید کرد که یا آسیب‌پذیر خواهد بود یا آسیب‌رسان.

 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/1/1 توسط فرهاد به یاد«حسام»
تقویت
قوه جنسی مردان برای حل و رفع انزال زودرس و عدم نعوذ ( نعوظ ، نعوض ،
نعوز ) با استفاده از گرانقیمت ترین مواد غذایی هم امکان پذیر نخواهد بود .
دلیل این امر کمیاب بودن و منحصر بفرد بودن مواد و عناصر غذایی تقویت
کننده جنسی است .


جنسینگ اصل کره ای تقویت جنسی
این
عناصر کمیاب و کم مصرف که بسیار دیر و بسیار سخت وارد بدن میشوند فقط از
طریق منبع گیاهان داروئی خاص امکان می پذیرد . این گیاهان در مناطق مختلف
روییده و هرکدام بنوعی معجزه کننده و خاص هستند . مکمل H-40  پودرجنسینگ
یکی از تقویت کننده ها و واقعا معجون های گیاهی است که با بهره گیری از چهل
نوع گیاه داروئی و معطر توانسته ترکیبی بسیار قدرتمند تدارک ببیند و خود
را بعنوان قوی ترین تقویت کننده جنسی جهان تبدیل کند . جنسینگ فرمول H-40 
قدرتمند تر از هر آنی است که تصور آن میرود  این معجون شاهانه از چندین صد
سال گذشته در کتب سنتی به کرات آورده شده است و اثربخش ترین و واقعی ترین
داروی جنسی و سفت کننده کمر جهانی است .
تقویت
جنسی جهت رفع و درمان انزال زودرس ( زودانزالی ، زودارزایی ،
زودارضایی و ..)  و تقویت قوه باه از لحاظ میل جنسی و درمان و حل مشکل
بی میلی جنسی و سرد مزاجی و در نهایت جهت ناتوانی های مختلف فیزیکی و 
فیزیولوژیکی و تقویت بارورکنندگی و کیفیت منی از نظر تعداد اسپرم و مقدار
مایع منی و فعالیت اسپرماتوزوئید ها و ... از طریق داروهای متداول شیمیایی
امکان ناپذیر و در اغلب موارد آسیب رسان است . گرایش به مصرف داروهای گیاهی
که از گیاهان دارویی تهیه و فرآوری می شوند  در جای جای جهان شدت گرفته
است و این نتیجه درک قدرت داروهای گیاهی و لمس آثار زیان بار و غیر مفید
بودن داروهای شیمیایی است .
ترکیبات گیاهی عموما از
اندام های مختلف گیاهی تهیه و ترکیب می شوند و به
همین دلیل آنها داروهای جنسی بدون عوارض جانبی هستند . اثربخشی در این
داروی جنسی گیاهی تضمینی و صد درصد است زیرا بعد از مصرف مقادیر قابل توجه و
کافی از گیاهان دارویی باید حتما منتظر دریافت آثار و تاثیرات مثبت و
درمان کننده و اساسی بود . فرمول h-40 یک مکمل گیاهی تشکیل یافته از اجزاء
مختلف و موثر چهل نوع گیاه دارویی ویژه و متفاوت است که  گیاه معجزه کننده
جینسینگ تنها یکی از گیاهان تشکیل دهنده آن است و بجز آن از سی و نه گیاه
دیگر مخصوص تقویت جنسی و تقویت عمومی بدن بهره گیری شده است . استفاده از
h-40 بدون شک موجب تقویت بنیادی و ریشه قوای جنسی میگردد و لذت جنسی و
احساسات را به اوج می رساند . h-40 مقدار مایع منی و تعداد اسپرم را افزایش
داده و کیفیت و سفتی نعوظ را بالا میبرد و نیز انزال زودرس را به کنترل در
آورده و فرد را قادر می سازد با افزایش مدت زمان رسیدن به انزال لذت
بیشتری را تجربه کند .
با افزایش توان جنسی و
بالابردن انرژی در قوه
باء می توان  ترمز زمان راکشید  و با تسلط بر زمان مقاربت آنچنان که انتظار
می رود لذت در نزدیکی کردن را تجربه نمود .

تقویت جنسی مردان

تجربه نمودن  مدت زمان معمول و طبیعی
انزال و کیفیت قابل قبول بدون تقویت تخصصی قوه باه امکانپذیر نیست . زندگی
جنسی وابستگی کاملی به انرژی حیاتی فرد دارد . انرژی حیاتی نیز به وجود
برخی عناصر و مواد خاص بستگی دارد که از طریق تغذیه معمولی و بدون استفاده
از گیاهان دارویی مقدور نیست . با افزایش طول عمرجنسی فرد  مقدار این مواد
انرژی بخش حیاتی در بنیه کاهش می یابد و h-40  از معدود ترکیباتی است که
این توانایی را دارد تا ذخایر یاد شده را بازآوری و جاگذاری نماید . h-40
بصورت کاملا سنتی و بر اساس فرمولاسیون های قدیمی و کهن تهیه می گردد .
 
ترکیب گیاهان تشکیل دهنده به نسبت های دقیق وحساب شده  فنی و

بسیار
نظام مند است . پودر h-40 یکی از معجزه های طب گیاهی برای رفع و حل و درمان
مشکلات جنسی از قبیل انزال زودرس و بی میلی و ناتوانی جنسی و کم بودن رمق
برای مقاربت و .. است . چهل گیاه آنرا تشکیل داده و یک معجون تاریخی است که
در سالیان متمادی آزمایش خود را پس داده است .
قرار گیری اندامهای گوناگون و  مختلف و موثر40  گیاه دارویی یک
سیستم بی نظیر از مکمل های هم نیاز را پدید می آورند که بلافاصله بعد از
مصرف جذب بدن شده و بسرعت ضعف ها و
کمبودها را شناسایی و رفع میکنند. بنیه عمومی و جنسی بسرعت ترمیم شده و ضمن
اینکه تاثیرات سوء ناشی از زیاده روی های جنسی گذشته را جبران و ضعف های
پنهان را برطرف میکند قوای جنسی را پرقدرت تر و قوی تر از گذشته بازسازی
مینماید .  این مکمل برای مصرف با عسل طبیعی ترکیب میشود و مزه و طعم بسیار
خوش آیند و ذائقه پسندی دارد. این مکمل با نام مکملh-40 شناخته میشود .


روشهای مختلف بالابردن اندازه آلت تناسلی مردان .

بارز ترین اثرات H-40 بر قوای جنسی  :

1 – بالابردن
تمایل جنسی برای مقاربت و انگیزش .

2 – تقویت
اریکت شدن و بالابردن کیفیت و سختی آلت در هنگام نعوظ  و حفظ سفتی آلت تا
پایان ارتباط .

3 – بالابردن
مدت زمان نزدیکی و جلوگیری و رفع انزال زودرس .

4 – افزایش
مقدار مایع منی و تقویت و بالابردن میزان اسپرم سازی و توان بارورسازی در
مردان .

5 –  سرد مزاجی
جنسی در بانوان را به نشاط جنسی بدل میکند .

6 – تغییر
اساسی برهیجان و لذت جنسی بشکل بسیار مشهود .

7 – تقویت
اعصاب تناسلی که عاملی برای جلوگیری از انزال زودهنگام است .

8 – ترمیم کلیه
آسیب های ناشی از هرگونه زیاده روی جنسی و مقاربتی .

9 – جلوگیری از
کهولت جنسی  و توقف روند در صورت آغاز.( نشانه ها کهولت جنسی )

10 – درصورت
استفاده با محصولات افزایش دهنده پمپاژ خون به آلت مانند روغن بیگر و یا
لانگر و محصولاتی از این دست به دلیل غنی کردن خون از مواد مغذی باعث بزرگ
شدن سایز و اندازه آلت تناسلی  بصورت ماندگار  و همیشگی در کمترین زمان
ممکن میشود .

11 – افزایش
لذت جنسی بشکل قابل ملاحظه با تاثیر گذاری بر توان جنسی و افزایش شدت و مدت
اوج ل ، ذ ، ت جنسی .

مکمل پودرجینسینگ یک تقویت کننده با خصوصیات کامل است . استفاده
از جین سینگ در طب سنتی چینی به حدود 4000سال قبل بازمیگردد ( جین سینگ از
اساسی ترین ترکیبات مکمل یاد شده است ). استمرار مصرف از جین سنگ در طی
هزاران سال نشانه ای است بر صحت خواص معجزه آسای این گیاه در تقویت بنیه
ای  بدن از تمامی جهات .  آزمایشگاه های معتبر اروپا به تحقیق و بازشناسی
خصوصیات جینسینگ پرداختند و ادعاهای طب چینی به اثبات رسید  ، استفاده از
مکمل جینسینگ در میان ثروتمندان اروپا به یک فرهنگ و  تبدیل شد و وارد مدل و
استیل زندگی شده است  . جینسین یک گیاه کاملا انحصاری و گران قیمت است .
بسیاری آن را با اعتقاد کامل اکسیر جوانی میدانند و خاصیت ضد پیری و
جلوگیری از کهولت و مرگ سلول های اندام های مختلف توسط آن بدیهی است . این
مکمل  غنی از عنصری بنام آداپتوژن است . آداپتوژن اصلی ترین ماده هماهنگ
کننده و تعادل بخش بین سیستم های بدن است . آداپتوژن متابولیسم و سوخت و
ساز ، فشار خون ، ضربان قلب ، ریتم ضربان قلب ، تنفس ، کارکرد روده ها –
کبد – کلیه و ریه ها و سیستم اعصاب در حالت نرمال حفظ میکند و در صورت
هرگونه ناهماهنگی حتی بصورت پیشرفته به حالت عادی و هماهنگ بازمی گرداند .


قرص جینسینگ اصل کره

مکمل پودر جینسینگ H-40 مملو از آمینواسیدهای ضروری و ویتامین ها
است . این مکمل آنزیم ها و ماده موثره دیگری از قبیل آداپتوژن ،  پانکسین ،
پاناکولین یا یا پانکس ، جینسینوئید ، پلی ساکارید ، گلوکوزیدهای
استروئیدی به نام پاناکیلون ، یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین را
در خود انباشته دارد . بی شک نمی توان آثار دیگر مکمل پودرجینسینگ را
نادیده گرفت، یک اسانس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و
ویتامین D ، ترکیبات استیلنی ، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام
جینسینگ می باشد. این دارو تونیک ، محرک ، بازسازی کننده و مقوی است. مرکز
سیستم اعصاب و تنفس را تحریک می کند و این اثر مربوط به وجود دو گلوکوزید
به نام های پانوکسید آ و پانوکسید ب آن است. از ریشه گیاه 2-1 درصد کولین
برحسب وزن و بتاسیتوسترول به دست می آید. از این مواد اختصاصا برای تهی?
داروهای جوانی استفاده می شود.


طریقه مصرف مکمل  H-40 :  به سه صورت می توان این مکمل را استفاده نمود.

1- یک چهام قاشق چای خوری از پودر را دو بار در روز در آبمیوه حل نموده و ..

2-  می توان مقدار نصف قاشق چای خوری را در دو نوبت غذایی بعنوان ادویه بر روی غذا استفاده نمود .

3 - آنرا در یک کیلو عسل حل نموده و روزانه سه قاشق غیر سر پر از آنرا نوش جان کنید .

انتخاب هریک از این روشها با سلیقه و زائقه مصرف کننده انجام میگیرد و در نتیجه درمانی آن هیچ تفاوت اثری نمی کند. 


09372809322

.......................................

کلیک کنید :

روشهای مختلف بالابردن اندازه آلت تناسلی مردان .

 داروی گیاهی تضمینی برای افزایش تعداد و تحرک اسپرم مردان
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 89/12/22 توسط فرهاد به یاد«حسام»

ضعف جنسی مردان ریشه در زیاده روی ها و نیز عدم توجه به تقویت مستمر با استفاده از منابعی است که محتوی مواد و عناصر لازم برای جایگزینی هرآنچه که برای قوای جنسی لازم است بوده و به مرور تبدیل به پیری و ناتوانی جنسی و مشکلات مربوط به امور زناشویی میگردد. اشتباه بعضی در این است که به خیال خود در حال تقویت جنسی هستند ولی متاسفانه نتیجه ای نمی گیرند زیرا آنها از این نکته غافلند که مواد غذایی خاص و کمیابیکه نیروی جنسی را باز آوری میکنند تنها در تعدادی از گیاهان دارویی موجود هستند و با کاهش مقدار آنها در بدن بنیه جنسی رو به ضعف گذاشته و تحلیل می رود .

تقویت جنسی مرد

انزال زودرس ، مشکلات ناتوانی در نعوظ کامل و سخت ف مشکلات میل جنسی و ... که بمرور در افراد بروز میکند ریشه در ضعیف شدن بنیه جنسی دارد که انهم در اثر خروج مواد حیاتی از بدن در اثر انزال های متعدد در طول عمر جنسی است . اگر این ضعف ها برطرف شوند می توان تا سالهای بسیار زیاد توان جنسی خود را حفظ نموده و عمر و حیات جنسی را تداوم بخشید . مکمل H-40  پودرجنسینگ یکی از تقویت کننده ها و واقعا معجون های گیاهی است که با بهره گیری از چهل نوع گیاه داروئی و معطر توانسته ترکیبی بسیار قدرتمند تدارک ببیند و خود را بعنوان قوی ترین تقویت کننده جنسی جهان تبدیل کند . جنسینگ فرمول H-40  قدرتمند تر از هر آنی است که تصور آن میرود  این معجون شاهانه از چندین صد سال گذشته در کتب سنتی به کرات آورده شده است و اثربخش ترین و واقعی ترین داروی جنسی و سفت کننده کمر جهانی است . تقویت جنسی جهت رفع و درمان انزال زودرس ( زودانزالی ، زودارزایی ، زودارضایی و ..)  و تقویت قوه باه از لحاظ میل جنسی و درمان و حل مشکل بی میلی جنسی و سرد مزاجی و در نهایت جهت ناتوانی های مختلف فیزیکی و  فیزیولوژیکی و تقویت بارورکنندگی و کیفیت منی از نظر تعداد اسپرم و مقدار مایع منی و فعالیت اسپرماتوزوئید ها و ... از طریق داروهای متداول شیمیایی امکان ناپذیر و در اغلب موارد آسیب رسان است . گرایش به مصرف داروهای گیاهی که از گیاهان دارویی تهیه و فرآوری می شوند  در جای جای جهان شدت گرفته است و این نتیجه درک قدرت داروهای گیاهی و لمس آثار زیان بار و غیر مفید بودن داروهای شیمیایی است . ترکیبات گیاهی عموما از اندام های مختلف گیاهی تهیه و ترکیب می شوند و به همین دلیل آنها داروهای جنسی بدون عوارض جانبی هستند . اثربخشی در این داروی جنسی گیاهی تضمینی و صد درصد است زیرا بعد از مصرف مقادیر قابل توجه و کافی از گیاهان دارویی باید حتما منتظر دریافت آثار و تاثیرات مثبت و درمان کننده و اساسی بود . فرمول h-40 یک مکمل گیاهی تشکیل یافته از اجزاء مختلف و موثر چهل نوع گیاه دارویی ویژه و متفاوت است که  گیاه معجزه کننده جینسینگ تنها یکی از گیاهان تشکیل دهنده آن است و بجز آن از سی و نه گیاه دیگر مخصوص تقویت جنسی و تقویت عمومی بدن بهره گیری شده است . استفاده از h-40 بدون شک موجب تقویت بنیادی و ریشه قوای جنسی میگردد و لذت جنسی و احساسات را به اوج می رساند . h-40 مقدار مایع منی و تعداد اسپرم را افزایش داده و کیفیت و سفتی نعوظ را بالا میبرد و نیز انزال زودرس را به کنترل در آورده و فرد را قادر می سازد با افزایش مدت زمان رسیدن به انزال لذت بیشتری را تجربه کند .

با افزایش توان جنسی و بالابردن انرژی در قوه باء می توان  ترمز زمان راکشید  و با تسلط بر زمان مقاربت آنچنان که انتظار می رود لذت در نزدیکی کردن را تجربه نمود .
تقویت جنسی مردان


تجربه نمودن  مدت زمان معمول و طبیعی انزال و کیفیت قابل قبول بدون تقویت تخصصی قوه باه امکانپذیر نیست . زندگی جنسی وابستگی کاملی به انرژی حیاتی فرد دارد . انرژی حیاتی نیز به وجود برخی عناصر و مواد خاص بستگی دارد که از طریق تغذیه معمولی و بدون استفاده از گیاهان دارویی مقدور نیست . با افزایش طول عمرجنسی فرد  مقدار این مواد انرژی بخش حیاتی در بنیه کاهش می یابد و h-40  از معدود ترکیباتی است که این توانایی را دارد تا ذخایر یاد شده را بازآوری و جاگذاری نماید . h-40 بصورت کاملا سنتی و بر اساس فرمولاسیون های قدیمی و کهن تهیه می گردد . 

ترکیب گیاهان تشکیل دهنده به نسبت های دقیق وحساب شده  فنی و بسیار نظام مند است . پودر h-40 یکی از معجزه های طب گیاهی برای رفع و حل و درمان مشکلات جنسی از قبیل انزال زودرس و بی میلی و ناتوانی جنسی و کم بودن رمق برای مقاربت و .. است . چهل گیاه آنرا تشکیل داده و یک معجون تاریخی است که در سالیان متمادی آزمایش خود را پس داده است . قرار گیری اندامهای گوناگون و  مختلف و موثر40  گیاه دارویی یک سیستم بی نظیر از مکمل های هم نیاز را پدید می آورند که بلافاصله بعد از مصرف جذب بدن شده و بسرعت ضعف ها و کمبودها را شناسایی و رفع میکنند. بنیه عمومی و جنسی بسرعت ترمیم شده و ضمن اینکه تاثیرات سوء ناشی از زیاده روی های جنسی گذشته را جبران و ضعف های پنهان را برطرف میکند قوای جنسی را پرقدرت تر و قوی تر از گذشته بازسازی مینماید .  این مکمل برای مصرف با عسل طبیعی ترکیب میشود و مزه و طعم بسیار خوش آیند و ذائقه پسندی دارد. این مکمل با نام مکملh-40 شناخته میشود .

روشهای مختلف بالابردن اندازه آلت تناسلی مردان .

بارز ترین اثرات H-40 بر قوای جنسی  :

1 – بالابردن تمایل جنسی برای مقاربت و انگیزش .

2 – تقویت اریکت شدن و بالابردن کیفیت و سختی آلت در هنگام نعوظ  و حفظ سفتی آلت تا پایان ارتباط .

3 – بالابردن مدت زمان نزدیکی و جلوگیری و رفع انزال زودرس .

4 – افزایش مقدار مایع منی و تقویت و بالابردن میزان اسپرم سازی و توان بارورسازی در مردان .

5 –  سرد مزاجی جنسی در بانوان را به نشاط جنسی بدل میکند .

6 – تغییر اساسی برهیجان و لذت جنسی بشکل بسیار مشهود .

7 – تقویت اعصاب تناسلی که عاملی برای جلوگیری از انزال زودهنگام است .

8 – ترمیم کلیه آسیب های ناشی از هرگونه زیاده روی جنسی و مقاربتی .

9 – جلوگیری از کهولت جنسی  و توقف روند در صورت آغاز.( نشانه ها کهولت جنسی )

10 – درصورت استفاده با محصولات افزایش دهنده پمپاژ خون به آلت مانند روغن بیگر و یا لانگر و محصولاتی از این دست به دلیل غنی کردن خون از مواد مغذی باعث بزرگ شدن سایز و اندازه آلت تناسلی  بصورت ماندگار  و همیشگی در کمترین زمان ممکن میشود .

11 – افزایش لذت جنسی بشکل قابل ملاحظه با تاثیر گذاری بر توان جنسی و افزایش شدت و مدت اوج ل ، ذ ، ت جنسی .

مکمل پودرجینسینگ یک تقویت کننده با خصوصیات کامل است . استفاده از جین سینگ در طب سنتی چینی به حدود 4000سال قبل بازمیگردد ( جین سینگ از اساسی ترین ترکیبات مکمل یاد شده است ). استمرار مصرف از جین سنگ در طی هزاران سال نشانه ای است بر صحت خواص معجزه آسای این گیاه در تقویت بنیه ای  بدن از تمامی جهات .  آزمایشگاه های معتبر اروپا به تحقیق و بازشناسی خصوصیات جینسینگ پرداختند و ادعاهای طب چینی به اثبات رسید  ، استفاده از مکمل جینسینگ در میان ثروتمندان اروپا به یک فرهنگ و  تبدیل شد و وارد مدل و استیل زندگی شده است  . جینسین یک گیاه کاملا انحصاری و گران قیمت است . بسیاری آن را با اعتقاد کامل اکسیر جوانی میدانند و خاصیت ضد پیری و جلوگیری از کهولت و مرگ سلول های اندام های مختلف توسط آن بدیهی است . این مکمل  غنی از عنصری بنام آداپتوژن است . آداپتوژن اصلی ترین ماده هماهنگ کننده و تعادل بخش بین سیستم های بدن است . آداپتوژن متابولیسم و سوخت و ساز ، فشار خون ، ضربان قلب ، ریتم ضربان قلب ، تنفس ، کارکرد روده ها – کبد – کلیه و ریه ها و سیستم اعصاب در حالت نرمال حفظ میکند و در صورت هرگونه ناهماهنگی حتی بصورت پیشرفته به حالت عادی و هماهنگ بازمی گرداند .


قرص جینسینگ اصل کره

مکمل پودر جینسینگ H-40 مملو از آمینواسیدهای ضروری و ویتامین ها است . این مکمل آنزیم ها و ماده موثره دیگری از قبیل آداپتوژن ،  پانکسین ، پاناکولین یا یا پانکس ، جینسینوئید ، پلی ساکارید ، گلوکوزیدهای استروئیدی به نام پاناکیلون ، یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین را در خود انباشته دارد . بی شک نمی توان آثار دیگر مکمل پودرجینسینگ را نادیده گرفت، یک اسانس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و ویتامین D ، ترکیبات استیلنی ، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام جینسینگ می باشد. این دارو تونیک ، محرک ، بازسازی کننده و مقوی است. مرکز سیستم اعصاب و تنفس را تحریک می کند و این اثر مربوط به وجود دو گلوکوزید به نام های پانوکسید آ و پانوکسید ب آن است. از ریشه گیاه 2-1 درصد کولین برحسب وزن و بتاسیتوسترول به دست می آید. از این مواد اختصاصا برای تهی? داروهای جوانی استفاده می شود.


طریقه مصرف مکمل  H-40 :  به سه صورت می توان این مکمل را استفاده نمود.

1- یک چهام قاشق چای خوری از پودر را دو بار در روز در آبمیوه حل نموده و ..

2-  می توان مقدار نصف قاشق چای خوری را در دو نوبت غذایی بعنوان ادویه بر روی غذا استفاده نمود .

3 - آنرا در یک کیلو عسل حل نموده و روزانه سه قاشق غیر سر پر از آنرا نوش جان کنید .

انتخاب هریک از این روشها با سلیقه و زائقه مصرف کننده انجام میگیرد و در نتیجه درمانی آن هیچ تفاوت اثری نمی کند. 


09372809322


 

.......................................

کلیک کنید :

روشهای مختلف بالابردن اندازه آلت تناسلی مردان .

 داروی گیاهی تضمینی برای افزایش تعداد و تحرک اسپرم مردان
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 89/12/22 توسط فرهاد به یاد«حسام»
داروهای گیاهی انزال زودرس و تقویت گیاهی ضعف قوه باه بهترین منابع درمانی برای تمامی مشکلات جنسی است و ثابت شده است که طب جدید و داروهای شیمیایی خیچ تاثیر قابل توجهی را نمی توانند ایجاد نمایند و روند روبه رشد مشکلات جنسی در جوامع ناشی از افزایش تکنولوژی و رجوع به علم ناکارآمد طب جدید است واگر نه سابقا طب سنتی به راحتی جوابگوی تمامی مشکلات این چنینی بود. راههای بزرگ نمودن آلت  از زوایای مختلف قابل سنجش و بررسی است تا ابعاد گوناگون آن شناخته شود و بهترین گزینه را برای حل نمودن مشکل کوچکی آلت مورد استفاده قرار داد.
1- بهترین طریقه برای بزرگ کردن آلت باید بدون هر ضرر و زیان بوده و بی ضرر و بدون عارضه باشد لذا حتما باید کاملا گیاهی بوده و از عناصر شیمیایی در آن بکار نرفته باشد .
2-این روش بزرگ کردن آلت باید واقعا آلت را بزرگ کند و تنها محصولی تبلیغاتی نباشد.
3- داروی بزرگ کننده آلت باید قیمت مناسبی داشته باشد .
4- بزرگ کننده آلت باید هر اندازه ایکه آلت را بزرگ میکند باید به همان اندازه بتواند ماندگار و همیشگی باشد .
بدون شک نمی توان تمام این نیازها را بایک محصول معمولی مرتفع نمود و حتما باید یک محصول قدرتمند و بسیار اصیل گیاهی آن را به انجام رساند . روغن بیگر یک محصول گیاهی بسیار سحرآمیز برای ایجاد بزرگی در طول و قطر آلت است که از مواد شناخته شده و نشده ای در آن استفاده شده است که همگی در روغن های منحصر بفرد گیاهی یافت میشود . روغن بی نظیر بیگر از راه جذب پوستی مقادیر قابل توجهی تقویت کننده عضلات و بافت آلت را وارد بافت آلت میکند تا بافت آلت باتوجه به نیاز و کمبودهای خود با ولع بسیار آن ها را جذب خود نماید و تقسیم سلولی با افزایش اندوخته سلولی با ارزش که ترکیبات روغن بیگر در اختیار آنها قرار داده است ایجاد و آغاز شود . روغن بیگر طراوت و شادابی را برای سلولهای بافت آلت تناسلی ایجاد میکند و این هیچ ارتباطی به سن مصرف کننده ندارد و حتی افراد بالای هفتاد سال نیز همچون جوانان می توانند بدون هیچ نقصی از آن بهره ببرند .


طراوت و شادابی حاصل در موضع آلت موجب افزایش تقاضای بافت برای دریافت مواد غذایی از طریق جریان خون را موجب شده و مقادیر بسیار زیادتری از خون به آلت تناسلی پمپاژ میشود . تغذیه سلولی با خون رسانی قوی و مداوم ادامه می یابد ولی عموما بخاطر داشتن برخی کمبودهای مواد و عناصر لازم برای ساخت سلولهای جدید آلت تناسلی مرد موضوع را با مشکل مواجه میسازد . این مواد در طول عمر جنسی با انزال های مختلف از بدن خارج شده اند و قابل بازیابی نیستند و حتی بهترین غذا ها نیز نمی توانند این عناصر خاص را برای بدن تهیه و تدارک ببیننند و لذا این نیاز را باید از طریق مصرف یک تقویت کننده فوق العاده پرقدرت و اعجاز انگیز برای بدن تامین نمود . این مکمل کامل همان مکمل h-40 است که از چهل نوع گیاه داروئی تهیه شده و مراحل بسیار ظریفی برای تهیه آن وجود دارد . این مکمل در کتب طب سنتی بسیار و به تواتر ذکر شده است و توانسته در سالیان متمادی ارزش خود را بر اطباء و نیازمندان به اثبات برساند . این مکمل مواد لازم را در اختیار جریان خون قرار میدهد تا هرکجا که عیب و کمبودی موجود باشد به سرعت پوشش داده شود و ضمن حل مشکلاتی از قبیل انزال زودرس و شق نشدن قوی آلت ( مشکلات عدم نعوض ، نعوظ ، نعوذ ) و افزایش تعداد اسپرم و تنظیم ترکیبات و غلظت مایع منی کلیه موانع را از مسیر بزرگ نشدن آلت برمیدارد و آلت را آماده جهش شگفت آور در طول و قطر آلت میکند.
میزان رضایت از استفاده توام دو محصول روغن بیگر و مکمل H-40 در بین مصرف کنندگان بی سابقه است و این روش را در بین روشهای مختلف بزرگ کردن آلت متمایز و بی رقیب نموده است  این روش را با نام متد تجمیع خون غنی شده میشناسند .
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تک تک این دو محصول بصورت جداگانه روی نام آنها در ذیل کلیک کنید .

روغن بزرگ کننده بیگر


مکمل H-40 تقویت کننده جنسی و محرک رشد آلت تناسلی.


مصرف هماهنگ این دو محصول کارکرد هریک را تقویت و تضمینی تر و حتمی تر میکنند و جای اما و اگری برای رشد و تقویت باقی نمی گذارند . محیطی که با استفاده از این دو محصول در اختیار اعضای تناسلی قرار میگیرد فضایی مملو از انرژِ و مواد لازم برای رشد است که با قرارگیری دستگاه تناسلی در این وضعیت فرصت می یابد تا در حداقل زمان ممکن به حداکثر رشد نایل شود و کلیه مشکلات جنسی و زناشوئی ناشی از ضعف جنسی را برطف سازد . با کلیک بر روی دکمه خرید هردو محصول برای شما ارسال خواهد شد.

می توانید روی دکمه خرید پستی کلیک کرده و آدرس و مشخصات لازم را پر نمایید تا سفارش شما برایتان ارسال شود و باز مبلغ هنگام تحویل دادن از شما اخذ خواهد شد . هرکجای کشور عزیزمان که باشید .

 


 قیمت :  80 هزارتومان

       
هنگام تحویل کالا بشما مامور پست مبلغ را از شما خواهد گرفت .

09372809322

  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 89/12/22 توسط فرهاد به یاد«حسام»
چای لاغری دکتر سینا معتبرترین محصول لاغری ایران است که توانسته بعد از آزمایشات فراوان تمامی تاییدیه ها و نشان ها و مجوزهای وزارت بهداشت را کسب نماید . کاملا بی عارضه بوده و با ایجاد چربی سوزی وزن را واقعا کم میکند و مانند سایر محصولات آب بدن را کم نمیکند . چای لاغری دکترسینا در عرض یکماه 3 الی7 کیلو از وزن زائد شما را کاهش میدهد و این کاهش اصلا قابل بازگشت نیست . چای لاغری دکترسینا مزایای فراوانی را دارد که در توضیحات زیر به آن پرداخته شده است .
این محصول با مشخصات زیر قابل استعلام است :
شماره ثبت 428 
کدمحصول186
پروانه از وزارت بهداشت47/11440

دارای نشان حلال - نشان ایمنی و سلامت - نشانHACCP  بین المللی و نشان های مختلف ایزو 9001 و22000:2005   است .
لاغری

تناسب اندام یک لذت و نشاط بی مانند و اعتماد بنفس افزونی را برای فرد به ارمغان می آورد شاید یکی از دلایل آن ایجاد جذابیت و مقبولیت در فرد بواسطه زیبایی اندام و به تبع آن خوش لباس بودن آن است و ابعاد سلامتی آن نیز که نیازی به توضیح نیست ولی لاغری به چه قیمت و با چه روشی ....کم کردن وزن تنها در زمانی می تواند مورد تایید کارشناسان باشد که ایمنی فرد از هر بابت تامین شود و کاهش وزن ناشی از کم شدن میزان توده چربی انباشته شده در اندام های مختلف باشد . برخی روش های نا درست و عموما درآمد زا برای متولیان با ایجاد مشکلات عصبی  و روانی و جسمی تنها بر کاهش آب بدن و کم کردن ذخایر حیاتی انرژی عمل میکنند که بعد از قطع روش کاملا وزن به حالت اول باز گشته و ضرر های اتفاق افتاده در وجود فرد باقی می ماند .کاهش وزن یک موضوع تقریبا همه گیر شده  است. پیدا کردن  یک راه و روش و سبک و متد برای لاغری واقعی که فرد را به زیبایی و تناسب اندام برساند  به یک نیاز عمومی بدل شده است .

لاغری تضمینی و بدون عوارض جانبی


لاغری اندام و لاغرشدن عمومی و یا لاغری موضعی و کاهش وزن و سایز بدن نیازمند عمل به یکسری اصول کلی و اساسی است که چای لاغری دکترسینا  به شکل بسیار دقیق به مرتفع نمودن بسیاری از آنها می پردازد . چای لاغری با تکیه بر خواص خود موجب میگردد تا با ایمنی و سلامت کامل متابولیسم سیر چربی سوزی را آغاز و تداوم بخشد . گیاهان داروئی دارای برخی خصوصیات منحصر بفرد هستند که هیچ فرمولاسیون شیمیایی توان رقابت با آن را ندارد . بشکل بسیار موثر چای لاغری موجب میگردد تا  :

1-      اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردذن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

2-      چربی های موجود در غذا غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

3-      با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از حجم و وزن اندام های چاق کم و کمتر مینماید .

4-      چربی های رسوب کرده در داخل رگهای خونی را سوزانده و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید تا نشاط بیشتری به مصرف کننده عرضه گردد.

5-      چربی خون و قند خون و فشار خون را تحت کنترل درآورده و از بیماریهای بسیاری پیشگیری می کند و از میزان سلامتی را افزایش می دهد.

6-      تامین ویتامین ها و عناصر کمیاب که عمده ترین اثر آنها در ایجاد نشاط و شادابی و زیبایی و تقویت پوست و مو است . رنگدانه های طبیعی موجود موجب میشود تا رنگ و روی جذاب تری را ایجاد نموده و عوارض ناشی از ضعف پوست و مو را بکلی از بین برده و بر زیبایی پایه ای و طبیعی مصرف کننده بیافزاید .

چای لاغری بسیار آسان و ذائقه پسند و با هر مزاقی سازگار  است . همراه  چای  معمولی نیز قابل استفاده است  و هیچ طعم و بوی خاصی  ندارد . کاهش وزن با چای لاغری  به هر اندازه غیر قابل بازگشت و کاملا ماندگار است زیرا که مکانیسم کار آن دقیقا طبیعی است و مانند داروهای شیمیایی مضر و موقتی نیست . 

چای لاغری خصوصیات منحصر بفرد و  ویژه ای  دارد و به ایت علت است که به عنوان  بهترین محصول لاغری شناخته  است . بدون عوارض جانبی بودن چای لاغری از مهمترین  خصوصیات ممتازی است که اشتیاق حداکثری  استفاده کنندگان را بوجود می آورد . یکی از زیان های لاغری شدن های  غیر اصولی که با استفاده از قرص های لاغری ضرر رسان بوقوع می پیوندد چین و چروک شدن و تیره شدن پوست بدن علی الخصوص پوست دست و صورت است که بشدت از زیبایی فرد کاسته و فرد را از مبادرت به مصرف آن ها پشیمان میکند ولی چای لاغری دکترسینا  برخلاف آنها با روشن و شفاف نمودن پوست کاهش چین و چروک و جوش های  پوستی و صاف و کشیده نمودن پوست همگام با کاهش حجم اندامها بر زیبایی فرد می افزاید که در نوع خود یک ویژگی منحصر بفرد و رقابتی فوق العاده است.

  این درحالی است که قرص های لاغری  با ایجاد فشارها و عوارض گوناگون هم ضرر های مختلف را بر مصرف کننده تحمیل میکنند و هم اینکه هرگونه کاهش وزن درآنها موقتی و گذرا است ولی لاغری با چای لاغری واقعی و ماندگار و  بدون ضرر است . مصرف کنندگان با علم به این موضوع اساسی است که تمایل افزونی به مصرف چای لاغری دکترسینا نشان داده و قرص های چربی سوز و لاغرکننده استفاده نمی کنند. لذت تناسب اندام و جذابیت امتیاز غیر قابل چشم پوشی برای آنهایی است که به سلامتی و ارتباطات اجتماعی ارزش قائل هستند بسیار ارزشمند است . چای لاغری درست همان نیازی است که می تواند لایه ضخیم چربی ها را از تن بد آورد و زیبایی نهفته شما را آشکار سازد .


توضیحات خرید بعد از سفارش تلفنی و یا اینترنتی و دادن آدرس محصول از طریق اداره پست ارسال شده و تحویل شما داده میشود و مبلغ هنگام تحویل از شما اخذ خواهد شد . کل مبلغ با هزینه پست 28 هزار تومان خواهد بود .

راهنمای خرید اینترنتی : روی نوشته های رنگی زیر کلیک کنید و بعد از بازشدن پنجره اخذ سفارش با وارد نمودن نام استان و شهر و کلیک روی دکمه ادامه خرید در آن صفحه مشخصات کامل و آدرس را وارد کنید و دکمه ثبت نهایی سفارش را وارد نمایید .


قیمت :  25 هزار تومان

روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کرده و آدرس بدهید .

09372809322    
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 89/12/22 توسط فرهاد به یاد«حسام»

 مطمئن ترین راه درمان گیاهی

زخم معده   و    اثنی عشر


درمان و پیشگیر از زخم معده ، زخم اثنی عشر ، زخم در جوارح گوارشی و سوزش های معده  ، زخم های پپتیک، ریفلاکس معده ، سوزش سردل با استفاده از  مرحم گیاهی بسیار اثربخش که با لطافت بی نظیرش بسرعت و برای همیشه مشکلات یاد شده در معده را از بین میبرد . مرحم گیاهی معده از گیاهان بسیار موثر و وحشی که در دل کوهستانهای سر به فلک کشیده و بکر تهیه میشود و مردمان قدیم چندین سال از آن بهره برده اند . با گسترش علم طب نوین این ترکیبات از خاطره ها رفتند و داروهای شیمیایی مخرب جای آنها را گرفت . امروز دیگر به دلیل کارایی بالا و سلامت فوق العاده بالای داروهای گیاهی باز طب گیاهی سر برآورده است تا چاره ای بر ناراحتی های متعدد ناشی از تکنولوژی امروزی شود .
این ترکیب در نهایت سلامت و ظرافت تهیه میشود و با یک بار استفاده مشکلات را رفع می نتماید و موجب تقویت حداکثری معده و دستگاه گوارش میشود .

قیمت80000 تومان

دریافت وجه بعد از تحویل کالا .

بسادگی و با یک تماس تلفنی می توانید سئوالات خود را بپرسید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

09372809322

  ...........................................................................


تقویت اسپرم و افزایش تحرک فعال اسپرم

تنظیم غلظت و ترکیبات مایع منی


مشکلات عدم بچه دارشدن بدلیل ایراد در مرد که ناشی از عدم تنظیم بودن محتوی منی است اعم از تعداد اسپرم و مقدار و غلظت منی و نیز کمبودن و یا عدم تحرک اسپرم ها برای تلقیح و لقاح تخمک زن .
حل و رفع مشکلات نعوظ و انزال زودرس  همراه باراسپرم سازی قوی و قدرتمند با استفاده از گیاهان دارویی  و داروهای گیاهی مثمرثمر :

مشکل کمبود اسپرم درمایع منی مرد مشکلی است که عدم باروری و ناتوانی در بارورسازی را موجب شده و نازایی را به همراه می آورد . اگر توان تولید یک درصد اسپرم نرمال و طبیعی را دارید و یا اینکه اسپرم فعالیت و تحرک کافی را ندارد ما می توان با مصرف یک بسته کامل و قدرتمند اسپرم ساز ضمن افزایش تعداد اسپرم و افزایش تحرک در اسپرم غلظت و ترکیبات مایع منی را نیز  بشکل قابل ملاحظه ای که بتوان با آزمایش اسپرم سنجی مشاهده و اندازه گیری شود به حالت عادی بازگرداند . ایجاد توان و قابلیت بارورسازی و بارورکنندگی مردان اصلی ترین وظیفه این ترکیب کاملا گیاهی است .
درکنار تولید اسپرم بیشتر توان و قدرت جنسی را نیز به حد شگفت آوری افزایش داده و انزال زودرس و عدم نعوظ کامل و سفت را درمان کرده و لذت ناشی از نزدیکی را بالامیبرد .


 قیمت80000 تومان

دریافت وجه بعد از تحویل کالا .

بسادگی و با یک تماس تلفنی می توانید سئوالات خود را بپرسید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید .


09372809322نوشته شده در تاریخ یکشنبه 89/12/22 توسط فرهاد به یاد«حسام»
تقویت
قوه جنسی مردان برای حل و رفع انزال زودرس و عدم نعوذ ( نعوظ ، نعوض ،
نعوز ) با استفاده از گرانقیمت ترین مواد غذایی هم امکان پذیر نخواهد بود .
دلیل این امر کمیاب بودن و منحصر بفرد بودن مواد و عناصر غذایی تقویت
کننده جنسی است .


جنسینگ اصل کره ای تقویت جنسی
این
عناصر کمیاب و کم مصرف که بسیار دیر و بسیار سخت وارد بدن میشوند فقط از
طریق منبع گیاهان داروئی خاص امکان می پذیرد . این گیاهان در مناطق مختلف
روییده و هرکدام بنوعی معجزه کننده و خاص هستند . مکمل H-40  پودرجنسینگ
یکی از تقویت کننده ها و واقعا معجون های گیاهی است که با بهره گیری از چهل
نوع گیاه داروئی و معطر توانسته ترکیبی بسیار قدرتمند تدارک ببیند و خود
را بعنوان قوی ترین تقویت کننده جنسی جهان تبدیل کند . جنسینگ فرمول H-40 
قدرتمند تر از هر آنی است که تصور آن میرود  این معجون شاهانه از چندین صد
سال گذشته در کتب سنتی به کرات آورده شده است و اثربخش ترین و واقعی ترین
داروی جنسی و سفت کننده کمر جهانی است .
تقویت
جنسی جهت رفع و درمان انزال زودرس ( زودانزالی ، زودارزایی ،
زودارضایی و ..)  و تقویت قوه باه از لحاظ میل جنسی و درمان و حل مشکل
بی میلی جنسی و سرد مزاجی و در نهایت جهت ناتوانی های مختلف فیزیکی و 
فیزیولوژیکی و تقویت بارورکنندگی و کیفیت منی از نظر تعداد اسپرم و مقدار
مایع منی و فعالیت اسپرماتوزوئید ها و ... از طریق داروهای متداول شیمیایی
امکان ناپذیر و در اغلب موارد آسیب رسان است . گرایش به مصرف داروهای گیاهی
که از گیاهان دارویی تهیه و فرآوری می شوند  در جای جای جهان شدت گرفته
است و این نتیجه درک قدرت داروهای گیاهی و لمس آثار زیان بار و غیر مفید
بودن داروهای شیمیایی است .
ترکیبات گیاهی عموما از
اندام های مختلف گیاهی تهیه و ترکیب می شوند و به
همین دلیل آنها داروهای جنسی بدون عوارض جانبی هستند . اثربخشی در این
داروی جنسی گیاهی تضمینی و صد درصد است زیرا بعد از مصرف مقادیر قابل توجه و
کافی از گیاهان دارویی باید حتما منتظر دریافت آثار و تاثیرات مثبت و
درمان کننده و اساسی بود . فرمول h-40 یک مکمل گیاهی تشکیل یافته از اجزاء
مختلف و موثر چهل نوع گیاه دارویی ویژه و متفاوت است که  گیاه معجزه کننده
جینسینگ تنها یکی از گیاهان تشکیل دهنده آن است و بجز آن از سی و نه گیاه
دیگر مخصوص تقویت جنسی و تقویت عمومی بدن بهره گیری شده است . استفاده از
h-40 بدون شک موجب تقویت بنیادی و ریشه قوای جنسی میگردد و لذت جنسی و
احساسات را به اوج می رساند . h-40 مقدار مایع منی و تعداد اسپرم را افزایش
داده و کیفیت و سفتی نعوظ را بالا میبرد و نیز انزال زودرس را به کنترل در
آورده و فرد را قادر می سازد با افزایش مدت زمان رسیدن به انزال لذت
بیشتری را تجربه کند .
با افزایش توان جنسی و
بالابردن انرژی در قوه
باء می توان  ترمز زمان راکشید  و با تسلط بر زمان مقاربت آنچنان که انتظار
می رود لذت در نزدیکی کردن را تجربه نمود .

تقویت جنسی مردان

تجربه نمودن  مدت زمان معمول و طبیعی
انزال و کیفیت قابل قبول بدون تقویت تخصصی قوه باه امکانپذیر نیست . زندگی
جنسی وابستگی کاملی به انرژی حیاتی فرد دارد . انرژی حیاتی نیز به وجود
برخی عناصر و مواد خاص بستگی دارد که از طریق تغذیه معمولی و بدون استفاده
از گیاهان دارویی مقدور نیست . با افزایش طول عمرجنسی فرد  مقدار این مواد
انرژی بخش حیاتی در بنیه کاهش می یابد و h-40  از معدود ترکیباتی است که
این توانایی را دارد تا ذخایر یاد شده را بازآوری و جاگذاری نماید . h-40
بصورت کاملا سنتی و بر اساس فرمولاسیون های قدیمی و کهن تهیه می گردد .
 
ترکیب گیاهان تشکیل دهنده به نسبت های دقیق وحساب شده  فنی و

بسیار
نظام مند است . پودر h-40 یکی از معجزه های طب گیاهی برای رفع و حل و درمان
مشکلات جنسی از قبیل انزال زودرس و بی میلی و ناتوانی جنسی و کم بودن رمق
برای مقاربت و .. است . چهل گیاه آنرا تشکیل داده و یک معجون تاریخی است که
در سالیان متمادی آزمایش خود را پس داده است .
قرار گیری اندامهای گوناگون و  مختلف و موثر40  گیاه دارویی یک
سیستم بی نظیر از مکمل های هم نیاز را پدید می آورند که بلافاصله بعد از
مصرف جذب بدن شده و بسرعت ضعف ها و
کمبودها را شناسایی و رفع میکنند. بنیه عمومی و جنسی بسرعت ترمیم شده و ضمن
اینکه تاثیرات سوء ناشی از زیاده روی های جنسی گذشته را جبران و ضعف های
پنهان را برطرف میکند قوای جنسی را پرقدرت تر و قوی تر از گذشته بازسازی
مینماید .  این مکمل برای مصرف با عسل طبیعی ترکیب میشود و مزه و طعم بسیار
خوش آیند و ذائقه پسندی دارد. این مکمل با نام مکملh-40 شناخته میشود .


روشهای مختلف بالابردن اندازه آلت تناسلی مردان .

بارز ترین اثرات H-40 بر قوای جنسی  :

1 – بالابردن
تمایل جنسی برای مقاربت و انگیزش .

2 – تقویت
اریکت شدن و بالابردن کیفیت و سختی آلت در هنگام نعوظ  و حفظ سفتی آلت تا
پایان ارتباط .

3 – بالابردن
مدت زمان نزدیکی و جلوگیری و رفع انزال زودرس .

4 – افزایش
مقدار مایع منی و تقویت و بالابردن میزان اسپرم سازی و توان بارورسازی در
مردان .

5 –  سرد مزاجی
جنسی در بانوان را به نشاط جنسی بدل میکند .

6 – تغییر
اساسی برهیجان و لذت جنسی بشکل بسیار مشهود .

7 – تقویت
اعصاب تناسلی که عاملی برای جلوگیری از انزال زودهنگام است .

8 – ترمیم کلیه
آسیب های ناشی از هرگونه زیاده روی جنسی و مقاربتی .

9 – جلوگیری از
کهولت جنسی  و توقف روند در صورت آغاز.( نشانه ها کهولت جنسی )

10 – درصورت
استفاده با محصولات افزایش دهنده پمپاژ خون به آلت مانند روغن بیگر و یا
لانگر و محصولاتی از این دست به دلیل غنی کردن خون از مواد مغذی باعث بزرگ
شدن سایز و اندازه آلت تناسلی  بصورت ماندگار  و همیشگی در کمترین زمان
ممکن میشود .

11 – افزایش
لذت جنسی بشکل قابل ملاحظه با تاثیر گذاری بر توان جنسی و افزایش شدت و مدت
اوج ل ، ذ ، ت جنسی .

مکمل پودرجینسینگ یک تقویت کننده با خصوصیات کامل است . استفاده
از جین سینگ در طب سنتی چینی به حدود 4000سال قبل بازمیگردد ( جین سینگ از
اساسی ترین ترکیبات مکمل یاد شده است ). استمرار مصرف از جین سنگ در طی
هزاران سال نشانه ای است بر صحت خواص معجزه آسای این گیاه در تقویت بنیه
ای  بدن از تمامی جهات .  آزمایشگاه های معتبر اروپا به تحقیق و بازشناسی
خصوصیات جینسینگ پرداختند و ادعاهای طب چینی به اثبات رسید  ، استفاده از
مکمل جینسینگ در میان ثروتمندان اروپا به یک فرهنگ و  تبدیل شد و وارد مدل و
استیل زندگی شده است  . جینسین یک گیاه کاملا انحصاری و گران قیمت است .
بسیاری آن را با اعتقاد کامل اکسیر جوانی میدانند و خاصیت ضد پیری و
جلوگیری از کهولت و مرگ سلول های اندام های مختلف توسط آن بدیهی است . این
مکمل  غنی از عنصری بنام آداپتوژن است . آداپتوژن اصلی ترین ماده هماهنگ
کننده و تعادل بخش بین سیستم های بدن است . آداپتوژن متابولیسم و سوخت و
ساز ، فشار خون ، ضربان قلب ، ریتم ضربان قلب ، تنفس ، کارکرد روده ها –
کبد – کلیه و ریه ها و سیستم اعصاب در حالت نرمال حفظ میکند و در صورت
هرگونه ناهماهنگی حتی بصورت پیشرفته به حالت عادی و هماهنگ بازمی گرداند .


قرص جینسینگ اصل کره

مکمل پودر جینسینگ H-40 مملو از آمینواسیدهای ضروری و ویتامین ها
است . این مکمل آنزیم ها و ماده موثره دیگری از قبیل آداپتوژن ،  پانکسین ،
پاناکولین یا یا پانکس ، جینسینوئید ، پلی ساکارید ، گلوکوزیدهای
استروئیدی به نام پاناکیلون ، یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین را
در خود انباشته دارد . بی شک نمی توان آثار دیگر مکمل پودرجینسینگ را
نادیده گرفت، یک اسانس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و
ویتامین D ، ترکیبات استیلنی ، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام
جینسینگ می باشد. این دارو تونیک ، محرک ، بازسازی کننده و مقوی است. مرکز
سیستم اعصاب و تنفس را تحریک می کند و این اثر مربوط به وجود دو گلوکوزید
به نام های پانوکسید آ و پانوکسید ب آن است. از ریشه گیاه 2-1 درصد کولین
برحسب وزن و بتاسیتوسترول به دست می آید. از این مواد اختصاصا برای تهی?
داروهای جوانی استفاده می شود.


طریقه مصرف مکمل  H-40 :  به سه صورت می توان این مکمل را استفاده نمود.

1- یک چهام قاشق چای خوری از پودر را دو بار در روز در آبمیوه حل نموده و ..

2-  می توان مقدار نصف قاشق چای خوری را در دو نوبت غذایی بعنوان ادویه بر روی غذا استفاده نمود .

3 - آنرا در یک کیلو عسل حل نموده و روزانه سه قاشق غیر سر پر از آنرا نوش جان کنید .

انتخاب هریک از این روشها با سلیقه و زائقه مصرف کننده انجام میگیرد و در نتیجه درمانی آن هیچ تفاوت اثری نمی کند. 


09372809322

.......................................

کلیک کنید :

روشهای مختلف بالابردن اندازه آلت تناسلی مردان .

 داروی گیاهی تضمینی برای افزایش تعداد و تحرک اسپرم مردان
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 89/12/22 توسط فرهاد به یاد«حسام»
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : سونامی محمد