سفارش تبلیغ
صبا

نبض شاه تور
شاه تور،شاهتور، نبض شاه تور، جامعه، اسلام،قدر، فوتبال،شرق اصفهان، عکس،ورزش،آرایش،آشپزی،دختر،پسر،عشق،عاشقی،دخترونه،پسرونه،خنده ،جک،سلامتی،روانشناسی،جعفری،فرهاد، آپلودعکس،فتوا،آخوند،عرفان،اسلام،شیطان، جن،همسرداری،مسائل جنسی،سکس مفید،چیستان،زندگی نامه ی ائمه،قرن،ادبیات،سینما،هنرپیشه،اخبار،ترفند،اعتیاد،مطالب جالب،خاطرات،مقام رهبری،شهیدان شاه تور

چه کارهایی میتوان کرد با 3000میلیارد تومان

 

- می‌توان 30 هزار واحد آپارتمان 50 متری خریداری کرد.
میانگین قیمت هر متر در تهران دو میلیون تومان است.

- می‌توان در یک دوره به 67 میلیون نفر از شهروندان ایران یارانه داد.

- می‌توان 67 میلیون فقره به افراد تحت پوشش کمیته امداد پرداخت کرد.
حقوق ماهانه‌ی هر تحت پوشش 45 هزار تومان است.

- می‌توان 353 هزار پراید خریداری کرد.
قیمت هر پراید حدود هشت ‌میلیون و 500هزار تومان است.

- می‌توان 428 هزار و 571 وام خودرو پرداخت کرد.
بانک‌ها اغلب وام هفت‌میلیون تومانی برای خرید خودرو می‌دهند.

- می‌توان 600 هزار شغل خانگی ایجاد کرد.
برای اشتغال خانگی پنج‌میلیون تومان وام داده شود

- می‌‌توان 100 هزار شغل پایدار ایجاد کرد.
برای ایجاد هر شغل پایدار 30‌میلیون تومان باید هزینه کرد.

- می‌توان به 9 میلیون و 82 هزار و 652 کارگر حقوق پرداخت کرد.
حداقل حقوق کارگران برای سال 90 چیزی نزدیک 330هزار و 400تومان است

- می‌توان شش‌بار صنعت نساجی را نوسازی کرد.
برای نوسازی صنعت نساجی به 500‌میلیون دلار نیاز است.

- می‌توان 12میلیون دانش‌آموز را تحت پوشش قرار داد
سرانه هر دانش‌آموز با محاسبه انرژی 250هزار تومان محاسبه شده است

- می‌توان دو سال، شهروندان ایرانی را درمان رایگان کرد.
سرانه درمان برای ایران پنج‌درصد حداقل حقوق کارگران است.

- می‌توان 27میلیون و پانصد هزار بشکه نفت خریداری کرد.(درآمد 14روز فروش نفت ایران)
قیمت هر بشکه نفت صادراتی ایران 109 دلار است.

- می‌توان برای 24سال به صادر‌کنندگان جایزه پرداخت کرد.
بدهی دولت برای جوایز صادراتیاز سال 86 تا اکنون به رقم 450میلیارد تومان شده است.

- می‌توان 600هزار زندانی آزاد کرد.
آن دسته از زندانی‎هایی که تعهدی کمتر از پنج‌میلیون تومان دارند.

- می‌توان 75هزار کلاس درس تحویل آموزش و پرورش داد.
با 40میلیون تومان می‌توان بین 20 تا 30 کلاس درس برای دانش‌آموزان ساخت.

- می‌توان پنج‌میلیون و 200هزار سکه خریداری کرد.
در حال حاضر هر سکه حدود 600 هزار تومان رسیده است.

- می‌توان 600 میلیون پرس غذا خریداری کرد.
قیمت میانگین هر پرس غذا پنج‌هزار تومان است.
نوشته شده در تاریخ شنبه 90/7/23 توسط فرهاد به یاد«حسام»

 

با 3 هزارمیلیارد تومان چه کارهایی می شد، کرد؟/

اقتصاد کلان -

در پی انتشار اخبار و تحلیل هایی در مورد اختلاس تاریخی از سیستم بانکی کشور، برخی خوانندگان خبرآنلاین، محاسبه های جالب توجهی را در توضیح بزرگی ابعاد این اختلاس انجام داده و ارسال کرده اند که می خوانید:

 

  • 1- احمد:میدانید سه هزار میلیارد تومان چند صفر دارد. اگر این مبلغ را به دو هزاری تبدیلش کنیم میشه1500000000 عدد دوهزاری اگر هر دو هزاری 16.5 سانتی متر باشد . میشود 247500 کیلومتر دوهزاری میدانیم فاصله زمین تا ماه 340000 کیلو متر است یعنی می شود تا کره ماه پول چید ....
  • 2- اصغر: اگر قیمت هر پرس غذا 5 هزارتومان باشه.می شه با این پول 600 میلیون غذا پخت و همه ایرانی ها رو تقریبا 3 روز صبحانه، ناهار و شما مهمون کرد.
  • 3- مستاجر: با این پول می شد در محله های به نسبه خوب تهران از قرار متری 3 میلیون تومان، یک میلیون متر مربع آپارتمان خرید.
  • 4- بیکار: اگه هزینه ایجاد هر شغل صنعتی پایدار 30 میلیون تومان باشه با این پول می شد 100 هزاربیکار رو صاحب شغل کرد.
  • 5- بی پول: اگه این پول تبدیل به 1 هزارتومانی بشه می شه 3 هزار و 696 هکتار رو باهاش فرش کرد!منطقه 6 تهران 2 هزار و 138 هکتاره!
  • 6- حسین: حداقل حقوق کارگران برای سال 90 چیزی نزدیک 330هزار و 400تومان است پس 3 هزار میلیارد تومان حقوق 9 میلیون و 82 هزار و 652 کارگر است.
  • 7- مرتضی: قیمت هر بشکه نفت صادراتی ایران 109 دلار است.درآمد 14روز فروش نفت ایران می شود 3 هزار میلیارد تومان.
  • 8- رضا: اگر حداقل جهیزیه یک عروس 15 میلیون تومان باشه می شد برای 200 هزار عروس جهیزیه خرید.
  • 9- بدون نام: یکبار حساب کنید با این پول چه سرمایه گذاری ها می شد انجام داد؟ بنده یک مثال می زنم فقط با یک دهم این پول یعنی 300 میلیاردتومن می شد 50 قلم داروی اصلی ضد سرطان را ظرف 3 سال توسط یکی از همین شرکتهای داروسازی بورسی که عملکرد واضح و درستی هم دارند در کشور تولید کرد و قیمت این داروها در بازار دارو به یک چهارم یا کمتر کاهش داد.و دعای مردم و خیر و برکت دنیا و آخرت را همیشه داشت .
نوشته شده در تاریخ شنبه 90/7/23 توسط فرهاد به یاد«حسام»

مشخصات شرکت اختلاسی مشخصات شرکتی که در روزهای اخیر‌، پرونده اختلاس آن در رسانه‌های ایران و جهان مطرح شده، در یک سایت تخصصی منتشر شده است.

بر اساس این اطلاعات، شرکت مزبور که مشخصات آن در سایت انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن آمده چنین معرفی شده است:


نام شرکت: توسعه سرمایه‌گذاری امیر منصور آریا
مدیر عامل: مه آفرید امیر خسروی
مدیر R&D: مونا خیری
استان: تهران
شهر: تهران 
دفتر مرکزی
نشانی:
تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان احمد قصیر( بخارست) - خیابان ششم- پلاک یک- طبقه چهارم 
کد پستی: 1514717511 
تلفن: (0098) - (21) - 84032491
تلفن: (0098) - (21) - 84032483
نمابر: (0098) - (21) - 84032484
پست الکترونیکی: info@arya-inv.com
وب سایت: http://aryainv.com
زمینه‌های فعالیت: شرکت سرمایه‌گذاری آریا یک هولدینگ است که شرکت‌های زیر مجموعه آن در زمینه‌های مختلف از جمله‌: صنایع غذایی- فلزی- معدنی- شیمیایی- برق- خدمات مهندسی- مشاوره - ماشین‌سازی و... فعالیت دارند.
نوشته شده در تاریخ شنبه 90/7/23 توسط فرهاد به یاد«حسام»

 پدر اینترنت جهان طی همکاری با ناسا در تلاش است پروتکل اینترنتی استانداردی را ارائه کند که از توانایی پوشش انتقال داده ها در فضای میان سیاره ای برخوردار باشد.

زمانی که انسان بتواند برای اولین بار قدم بر خاک مریخ بگذارد، ساکنان زمین انتظار دارند بتوانند هر لحظه از این ماموریت را به صورت مستقیم و تصویری مشاهده کنند. در آن زمان از نظر انسانها هر ذره ای از مریخ در هوا باید دیده شود، صدای چکمه فضانوردان در حالی که خاک مریخ را زیر پا له می کنند، باید شنیده شود تا ساکنان زمین بتوانند اولین قدمهایی که برای اکتشاف سیاره سرخ برداشته شده است را با تمام وجود احساس کنند.

 

اما در صورتی که زیرساختارهای امروزی شبکه اعماق فضا یا DSN که تنها سه آنتن رادیویی در آمریکا، اسپانیا و استرالیا دارد، حتی توان ارسال تصاویر ویدیویی را نیز نداشته باشد، چه رخ خواهد داد؟

"وینت سرف" پدر اینترنت جهان و سخنگوی همیشگی شرکت گوگل در زمینه اینترنت در روز سه شنبه در کنفرانس Interlop 2011 برتری هایی را درباره آینده اینترنت جهان عنوان کرد اما سخنان وی تنها به اینترنت زمین محدود نشدند.

وی در پاسخ به سوالات خبرنگارانی که درباره اینترنت بین سیاره ای از وی سوالاتی پرسیدند گفت ما به پروتکلهایی نیاز داریم که بتوانند فواصل بین سیاره ای را نیز پوشش دهند زیرا پروتکل کنونی اینترنت از چنین توانایی برخوردار نیست.

سرف که طی سالهای اخیر با لابراتوار JPL ناسا همکاری بسیار نزدیکی داشته تا بتواند سیستمی که شاید بتواند روزی برای توسعه دادن اینترنت به فضای میان سیاره ای به کار گرفته شود را مورد آزمایش قرار دهد، در تلاش برای یافتن پروتکل استاندارد اینترنتی است که بتواند هر ماهواره، کاوشگر، فضانورد و نقلیه فرود بر روی سیاره ها را تحت پوشش خود قرار دهد. در این صورت وبلاگ نویسی مریخ نوردان از روی خاک مریخ ایده چندان غیر ممکنی نخواهد بود.

بر اساس گزارش دیسکاوری، خلق سیستم قابل اطمینانی برای انتقال داده ها در سرتاسر سامانه خورشیدی می تواند برای برقراری ارتباط با ناوگانها و یا ماموریتهای روباتیک انسانها نیز فواید آشکاری داشته باشد.
نوشته شده در تاریخ شنبه 90/7/2 توسط فرهاد به یاد«حسام»

برنا:اگر سری به راهروهای دادگاه‌های خانواده بزنید پر از دختر خانم‌های جوانی که برای خاتمه دادن به زندگی مشترک‌شان مسیرشان به سمت دادگاه کج شده است. در میان این خانم‌ها کسانی که مهریه‌های عجیب غریب دارند هم دیده می‌شود از سفر به 120 کشور دنیا و 10 هزار لیتر بنزین تا دست راست و پای چپ داماد،شمش طلا هم وزن عروس و یک کیلو بال مگس و حفظ کردن دیوان حافظ و صدها مهریه عجیب و غریب دیگر.

در تماس‌ها و ارتباط‌هایی که‌ اینبار با دفاتر ثبت ازدواج در نقاط مختلف تهران داشتیم در اکثر موارد سر دفتردارها می‌گفتند که مهریه‌های سنگین و عجیب و غریب را خطبه نمی‌خوانند.

در یکی از موارد یکی از سردفترداران در غرب تهران گفت: یک مورد ازدواج داشتیم که پسر می‌خواست یک درخت گردو عجیب غریب را در یکی از مناطق خوش آب هوای ایران به نام عروس خانم بزند. البته بجز این درخت مقادیری سکه هم مهریه عروس خانم بود.

سردفترداری در شمال تهران می‌گوید: قبل‌ترها مهریه به میزان سال تولد عروس خانم(شمسی، قمری، میلادی) مد بود ولی الان دیگر مردم کمتر تمایل به این چیزها دارند شاید دلیلش این باشد که خیلی‌ها متوجه شده‌اند که داشتن مهریه سنگین چندان هم افتخار نیست! امسال دو مورد خوب هم داشتیم که مهریه عروس خانم‌ها فقط یک شاخه گل بود.

یکی دیگر از سردفترداران می‌گوید: یک مورد بود که داماد دو چشم‌اش را علاوه بر 2 هزار سکه، مهر عروس خانم کرد تا به قول خودش اعتماد سازی کند. بعدها کارشان به دعوا و جدایی کشید.

عروس خانم مصر بود که مهرش را بگیرد بعد از کلی جر و بحث دادگاه فقط به 3 هزار سکه حکم داد. چرا که مهر باید چیزی باشد که بها داشته باشد چشم مرده از آن جهت که هیچ بهایی ندارد گرفتنش شرعا جایز نیست.

شرط اصلی در تعین مهریه عندالمطالبه بودن آن است؛به طوری که زن هرگاه مهرش را درخواست کرد بتواند آن را بگیرد،اما برخی از مهریه‌ها به گونه‌ای هستند که دریافت آنها عملا ممکن نیست و یا با دشواری زیادی همراه است. مثل جمع آوری 5 هزار صدف دریایی یا 500 هزار گل ارکیده،در این موارد معمولا مرد راهی زندان می‌شود تا زمانی که مهریه یا معادل آن را پرداخت کند و یا زن از مهریه خود صرف نظر کند!

یکی دیگر از سردفترداران در جنوب تهران می‌گوید: بنا بر یک آمار سرانگشتی می‌توانم بگویم که اکثر دختر خانم‌هایی که اینجا می‌آیند مهرشان بین 100 تا 314 سکه بهار آزادی است. البته یک مورد داشتیم که عروس خانم و آقا داماد هر دو کوهنورد بودند و مهر عروس خانم صعود به 10 قله برتر جهان بود. ظاهرا هم زندگی خوبی دارند و آقا داماد هم عندالمطالبه مهر عروس خانم را می‌دهد.

10 رأس آهوی وحشی، 5 هزار مرجان دریایی، یک دوره کتاب‌های دکتر شریعتی، یک کتابخانه پر از کتاب‌های فلسفی و… از جمله مهریه‌هایی است که برخی سردفترداران به آن اشاره می‌کنند که این موارد یا برای خودشان پیش آمده و یا از دفترخانه‌های دیگر شنیده‌اند.

به گفته کارشناسان مهریه‌های عجیب و غریب دلیلش حس ناامنی است. افراد صرفا برای متفاوت بودن و برتری جویی،مهریه‌های نامتعارف را انتخاب می‌کنند که شکل تغییریافته‌ای از چشم وهم چشمی است.

در این حالت فرد به حدی از ارقام نجومی مهریه اشباع شده که این بار به دنبال مطرح کردن و به رخ کشیدن خود از طریق یک مهریه نامتعارف و عجیب است حتی اگر این مهریه ارزش مادی بالایی نداشته باشد…
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90/5/10 توسط فرهاد به یاد«حسام»

_تشخیص سرطان سینه با بررسی تار مو:
مطالعات روی حیوانات نشان داده که با تاباندن اشعه x به تار مو میتوان سرطان سینه را در مراحل اولیه تشخیص داد که این امر به علت تغئیر در انکسار اشعه x در تار مومیباشد.به همین دلیل دانشمندان معتقدند که الگوی انکسار اشعه x با رشد سلولهای سرطانی مرتبط است و توانسته اند که آن رابه اثبات برسانند.به زودی شاهد راههای جدید برای کشف سرطان خواهیم بود.


_استعمال مواد مخدر و ارتباط آن با ناتوانی جنسی در مردان:
استعمال مواد مخدر درمردان می تواند باعث ناتوانی جنسی در آنها شود.یکی از مهمترین علل کاهش میل جنسی،کاهش مقدار تستسترون است و مصرف به صورت مستقیم باعث این اثر میشود.در مراحل اولیه این اثر برگشت پذیر است ولی در صورت تداوم استعمال مواد مخدر،به صورت پایدار باقی می ماند.

_آیا میدانید صدایی که با کشیدن انگشتان دست از مفاصل بلند میشود ناشی از چیست؟
مایع مفصلی مایع لزج و لغزنده ایست که درون کپسول مفصلی قرار دارد.این مایع حاوی سه عنصر اکسیژن،نیتروژن و هیدروژن است که در آن به صورت محلول هستند.کشیدن انگشتان باعث افزایش حجم مایع سینویال میشود؛یعنی ایجاد فشار منفی در کپسول مفصلی و در نتیجه خروج گازها از محلول،که با ایجاد صدا همراه است.

_مانیتور شما چیه!!؟؟
به نقل از مطبوعات خارجی،غبار روی مانیتور رایانه ها به شدت سمی است و شامل موادی است که باعث بروز اختلالات تولیدمثلی و عصبی می شود.این غبار،روی مانیتورهای صفحه مسطح(flat) سمی تر است؛حالا چرا این طور میشه خدا میدونه
نوشته شده در تاریخ شنبه 90/4/25 توسط فرهاد به یاد«حسام»

رقص تمامی عکسهای یک صفحه اینترنتی

 

دلتون میخواد یه شوخی بامزه رو در مرورگر اینترنت سیستمتون انجام دهید؟ شما میتوانید با استفاده از یک کد جاوا که در زیر آمده تمامی عکسهای درون صفحه مورد نظر خود را به پرواز در آورده و حرکات آنها را به دور هم ملاحظه کنید! یه رقص مدور و رومانتیک و یا یک رژه دسته جمعی و منظم در پادگان بزرگ اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس!

بدین منظور، صفحه ای از سایت یا حتی وبلاگی که دارای عکس هست را باز کنید (مانند: www.Persian-Star.org) البته فرقی نمی کند که از مرورگر اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس استفاده کنید، پس از لود شدن تصاویر آن صفحه کافی است کد زیر را به شکل صحیح و کامل در داخل Address Bar (نوار آدرس بالای مرورگر) Copy و Paste کنید، سپس دکمه Enter را بزنید:

 

 java:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position="absolute"; DIS.left=Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5; DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++}setInterval("A()",5); void(0);

 
نوشته شده در تاریخ شنبه 90/4/25 توسط فرهاد به یاد«حسام»

این هم از بزرگترین تخته سیاه جهان

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

 
نوشته شده در تاریخ شنبه 90/4/25 توسط فرهاد به یاد«حسام»

هشدار برای یک ویروس خطرناک اینترنتی

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


قابل توجه کلیه کاربران اینترنت از قبیل پست الکترونیکی Yahoo ، Hotmail ، AOL و غیره. این اطلاعات مستقیماً از سایت مایکروسافت و نورتون ارسال شده‌اند بدینصورت که در صورت دریافت ایمیلی با فرمت پاورپوینت و با عنوان ساده "Life is beautiful.pps" (زندگی زیباست) از باز نمودن فایل خودداری نموده و بلافاصله آنرا از اینباکس ایمیل خود پاک نمایید. چراکه به محض باز کردن این فایل پیامی به شرح ذیل در صفحه نمایش شما ظاهر می شود:


"It is too late now,your life is no longer beautiful"


سپس کلیه اطلاعات کامپیوتر شما از بین رفته و شخص فرستنده ایمیل به مشخصات سیستم و امکان دستیابی به کلمات عبور پست های الکترونیک شما دسترسی پیدا خواهد نمود. در این رابطه سایت Aol نیز بر این موضوع تاکید نموده که نرم افزارهای آنتی ویروس فعلا قادر به نابودی این ویروس نمی‌باشند. ویروس فوق توسط هکری که خود را "Life Owner" معرفی نموده ایجاد شده است!

توضیح اینکه ایجاد این ویروس از سال 2002 بوده و طی سالهای بعد خصوصا در سالهای 2008 و 2009 بیشترین انتشار را در اینترنت داشته و لذا در قدیمی بودن آن بحثی نیست کما اینکه بیشتر منابعی که این خبر را منتشر نموده اند صرفا بدلیل مهم بودن، از آن بعنوان یک ویروس جدید یاد کرده اند ولی از آنجا که بهتر است با حفظ امنیت سیستم خود آمادگی لازم برای مقابله با ویروس های حرفه ای و مخرب و احیانا مشابه را داشته باشید جهت یادآوری هم که شده ذکر این نکته ضروری بنظر رسید که امید است مفید واقع شود.

 
نوشته شده در تاریخ شنبه 90/4/25 توسط فرهاد به یاد«حسام»

گویند که در ژاپن هیچکس بالاتر از قانون نیست !

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

 
نوشته شده در تاریخ شنبه 90/4/25 توسط فرهاد به یاد«حسام»
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : سونامی محمد